Ferenczvárosi TC - MAC 1 : 0

2022.01.18, 23:52
    (Üllői-uti pálya.) FTC—MAC 2: 0 (0: 0). 1500 néző. Biró: Reich Zsígmond. Erős küzdelmet vívott a két csapat, melyből végeredményben a nagyobb stamináju zöld-fehérek kerültek ki győztesként. A goalokat Ormos és Gábor lőtték a második félidő 20-ik és 40-ík perczében, a mikor már a sárga-kékek védelme kifulladt. Az FTC-ben kitünően )átázott Hegyi czentercsatár, a halfsorban Kiss és Wilhelm. A MAC- ból egyedül Kehrling játéka elégített ki.

Az Újság, 1917 szeptember 18.

2022.01.18, 23:45
    FTC—MAC 1:0 (0 :0)

Üllői-uti pálya. 1500 néző. Biró : Reich Zs. Heves küzdelem árán vívta ki a FTC ujabb győzelmét. A MAC az első félidőben egyenlő erejű ellenfélnek bizonyult, de csatárai sok kedvező gol helyzetet hibáztak. A második félidőben a zöld-fehérek jutottak döntő fölényben és két góllal biz­tosították győzelmüket.