Debreceni VSC-Epona - Újpesti TE 0 : 1 11:00

sárga lap: Sztupár (7.), Gojan (33.), Vadicska (52.) illetve Herczeg (11.), Fehér Cs. (39.)
    jók: Kövesfalvi, Gojan, Sztupár, Sándor Cs., illetve Szűcs, Szanyó, Szlezák, Kovács Z.

DVSC-Epona:-
    Kövesfalvi - Gojan - Sztupár, Pető - Vadicska (Böőr, 69.), Sándor Cs., Madar Cs. (Bagoly, 78.), Sándor T., Szatmári - Dombi, Ilea

Újpesti TE:
    Szűcs - Sebők V. - Bérczy (Tamási, 8.), Fehér Cs. - Jenei S., Véber, Szlezák - Szanyó, Zombori - Herczeg M. (Babati, 75.), Kovács Z. (Kvasz, 89.)

A 4. percben Dombi futott el a jobb oldalon, mélyre sikerült beadása a jobb kapufán csattant. Az első negyedóra végén Fehér Cs. vitte fel a labdát, majd a vizes füvön 24 méterről lövésre szánta el magát - Kövesfalvi hárított. A következő újpesti akció végén Zombori beadását Kovács Z. fejelte Herczeg M. elé, akinek lövésébe Gojan vetődött bele. Az ellentámadás végén Sándor T. ellen szabálytalankodtak. A sértett szabadrúgása valamivel a léc fölött hagyta el a játékteret. A 22. percben Ilea 22 méteres középre tartó lövését Szűcs fogta ölre. A 36. percben Zombori adott Kovácshoz, aki 12 méterről, fordulásból rúgta kapura a labdát. Az Sztupáron elakadt. A 43. percben Dombi beadását Vadicska fejelte kapura, Szűcs védett. A félidő utolsó támadásánál Sándor T. indította Petőt, a lövésszerű beadása elment a jobb sarok mellett.

A második játékrész első percében Ilea nagyszerűen tálalt Dombi elé. A csatár egyedül vezette Szűcsre a labdát, majd tíz méterről az újpesti kapu fölé emelt. Hét perccel később Madar Cs. futott el a bal oldalon, keresztbeívelt labdája Szlezákról Dombi elé pattant. A szélső visszaemelt, de a labdáról Ilea centikkel lemaradt. Az 56. percben Szanyó a debreceni térfél közepéről nagyszerűen ugratta ki Zomborit. Ő lefutott az alapvonalig, középre adott, Kovács Z. pedig néhány lépésről a hálóba gurított (0-1).

Öt perccel később Sándor T. 23 méteres szabadrúgása elment az ÚTE-sorfal tagjai között, de Szűcs hárított a jobb sarok előtt. Öt perccel a befejezés előtt Sándor Cs. tette Dombi elé a labdát. A válogatott játékos megindult, bevezette a labdát az újpesti 16-osra, majd jó tíz méterről a hosszúsarokra lőtt. Szűcs nagy bravúrral védett
    A 88. percben Sebők V. csúszott el saját kapuja előterében, a labda Sándor T. elé került, de lövésébe beleértek.

A rangadón nagyon nagy lendülettel kezdett a Debrecen, idei utolsó hazai mérkőzésén azonban tulajdonképpen igazi gólhelyzet nélkül zárta a húszperces periódust. Ezt követően kiegyenlítettebb lett a játék, majd lassanként az Újpest vette át a kezdeményezést. A félidő végéig jobbára csak birkózás folyt az esőtől felázott pályán, csak néha jutottak el a csapatok a kapukig. A második játékrészben egyetlen hibát kihasználva megszerezte a vezető, s mint kiderült, a győzelmet jelentő gólt az ÚTE. Ettől kezdve rutinosan, ügyesen óvta az előnyt. A debreceniek igyekeztek, de átütő erő nélkül támadtak, így nem tudták kiharcolni az egyenlítést.