Debreceni VSC-Epona - Budapesti VSC-Zugló FC 2 : 1 14:00

DVSC-Epona - BVSC-Zugló FC 2-1 (1-1)

Debrecen, 10 000 néző, V: Hanyecz
    gólszerzők: Ilea (45.), Szanyó (66.), illetve Csordás (15.)
    sárga lap: Ilea (37.), Szabó J. (49.), illetve Csordás (49.), Füzi (53.), Komlósi (72.)
    csere: Vadicska helyett Szabó T. (32.), Szatmári helyett Madar (58.), Djurisic helyett Sándor Cs. (71.), illetve Kiss helyett Bükszegi (70.), Csillag helyett Anghel (70.), Farkas helyett Rósa (78.)
    jók: Szabó J., Pető, Dombi, Ilea, illetve Komlósi, Füzi, Erős

DVSC-Epona:
    Nagy - Gojan - Vadicska, Szabó J., Pető - Dombi, Szanyó, Böőr, Szatmári - Djurisic, Ilea

BVSC-Zugló FC:
    Koszta - Komlósi, László, Zováth, Füzi - Csillag, Csiszár, Erős, Farkas - Csordás, Kiss

A 15. percben hazai védelmi hiba után vezetést szerzett a BVSC. Kiss kilépett a védők közül, a hátrahúzódó Gojan mellett Csordáshoz passzolt, aki a jobb sarokba lőtt (0-1). A 41. percben Kiss futott el a hazai térfél közepén, majd balról, 10 méterről lőtt, Nagy védett. A félidő utolsó percében Szatmári jobboldali szöglete után Gojan fejelte a labdát középre, Koszta rossz ütemben mozdult ki kapujából, Ilea pedig fejjel egyenlített (1-1).

Az 51. percben Szanyó indította Dombit a jobb oldalon, a szélső beadását Djurisic fejelte a jobb kapufára. Az ellentámadás végén egy leperdülő lövés után Csordás eszmélt a leghamarabb, lövése a jobb kapufáról jött ki. A 66. percben Szabó T. indította Madart a bal oldalon, ő középre lőtte a labdát, amit Szanyó néhány lépésről gurított a hálóba (2-1).