Győr, 15 000 néző, V: Vágner

gólszerzők: Fodor (50.), illetve Herczeg (76.)
    sárga lap: Somogyi (24.), Stark (58.), illetve Herczeg (23.), Tamási (43.), Kvasz (50.)
    piros lap: Kvasz (62.)
    cserék: Vayer helyett Ferenczi (46.), Stark helyett Gőg (65.), Salagean helyett Szarvas (86.)
    jók: Lakos, Korsós, illetve Sebők, Tóth, Herczeg

Győri ETO FC:
    Molnár - Korsós Gy., Lakos, Stark - Mracskó, Csató S., Somogyi, Salagean - Fodor, Fehér M., Vayer

Újpesti TE:
    Bíró - Jenei, Sebők, Tamási, Szlezák - Kozma, Fehér Cs., Véber, Tóth N., Kvasz - Herczeg

Tévéközvetítés ide, rossz idő oda, szép számú szurkoló volt kíváncsi Győrött a forduló rangadójára. Mind a két csapat támadó szellemben kezdte a játékot, biztonságos védekezés mellett. Az első igazi akcióig nyolc percet kellett várni, amikor is Fodor jobb oldali beadását Fehér pördítette kapura, de Bíró vetődve mentett. A vendégek első helyzete a 26. percben adódott, amikor védelmi hiba után Tóth N. szögletét Kvasz fejelte a felső kapufára. Fél óra elteltével az erős hátszelet kihasználva a lilák kerültek fölénybe, de a hálók érintetlenek maradtak.

Győri góllal indult a második félidő, Csató S. a félpályáról lőhetett szabadrúgást az 50. percben. Az előreívelt labdára Fodor robbant rá, és közelről az újpestiek kapujába lőtt (1-0). A gól felélénkítette a játékot, több lett az izgalom, de a szabálytalanság is. Ennek következményeként Kvasz második sárga lapja miatt a kiállítás sorsára jutott. A 76. percben mégis egyenlített az Újpest. A győriek a félpályánál elveszítették a labdát, Herczeg kiugrott a hazai védők mellett, és 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-1). A 80. percben Bíró nagy bravúrjára volt szükség ahhoz, hogy a Győr Ferenczi révén ne lője be második gólját is. A befejező percekre is maradt izgalom. A 87. percben Véber került abszolút gólhelyzetbe Herczeg átadása után, de 12 méterről a háló helyett a bal kapufát találta telibe.

Közepes színvonalú küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született a forduló rangadóján.