Budapest Honvéd FC - Ferencvárosi TC 0 : 2 15:45

hangulat: 4.5 (2 szavazat)

1...5

2022.12.31, 15:04
    De gyenge ez a honvéd is. Persze ez nem von le semmit az érdemeinkből.

Besic bohócra vett mindenkit, Sigér meg Auzqiui meg nagyon kellett!!! Nyertük a szlovák szerb preztizst, Pesten csak nekünk van helyünk, vezetöség plusz edzői stáb látszik,hogy melóznak, Szurkolótáborunk a leges legjobb közel és távol. Köszönóm Istenem,hogy ebben a covidosháborúsinflációs válság időben elhoztad nekem életem legsikeresebb(83) Ferencvárosát!

Ez a homvéd volt talán a legkutyább ellenfelünk az összes közül.Ha Töki nem akar statot javítani ez sokgólos lett volna. Mindegy.
    Ez volt szerintem a rendszerváltás utáni legnagyobb Fradi ősz. Ezt majd még leírom az évértékelőben is.

Amúgy ha ez a meccs még 15 percig tart, a mentők 4-5 játékost elvisznek végelgyengüléssel, a Honvéd meg még kap hármat.

Így volt jó. Végig várták a picik a csodát, sőt elhitték magukról, már majdnem pontot fogtak ellenünk. Sőt, biztos lesz nyilatkozat, mely szerint minimum egy döntetlent érdemeltek volna.
    Nehogy a problémákat meglássák, jól van ez így smiley)))

Klafuric nem tudom, hogy szakmailag milyen.Ennyi meccséből nem tudom megítélni sem. Ő viszont többet mondott magáról, mint a hazai edzőink. Gratulált a A Fradinak. Látja, hogy mi vagyunk a legjobbak és ki is nyilatkozta a köznek. Egy percig sem állította, hogy az eredmény más lehetett volna, ha... Ellentétben a szerény magyar edzőkkel, azokkal akik csapatai egymással vetélkednek a kieső helyekért. Annak ellenére, hogy szerintük esélyük volt ellenünk. Respect Klafu!

Ott tartunk,hogy a keret kb 10 alapembere hiányzott és az ellenfél az első félidőben,így sem merte átlépni a félpályát és a végén hazai pálya ide,vagy oda,egy 2-0-ás vereséggel a zsebben elégedetten távozott.

Nem csak nem merte átlépni a félpályát, hanem szerintem nem is tudta.
    Ezzel a felfogással és fantasztikus taktiváal, amivel a Honvéd felállt erre a meccsre, nem is lehetett más a vége, mint vereség. Mintha arra készültek volna fel, hogy minél kisebb legyen a különbség.....

Kharaisvili 588 nap utàn lèpett pàlyàra az NB1-ben.

Ez a szezon arra is jó volt,hogy sok fiatal,eddig el nem köteleződő szerelmes lehessen a Fradiba.Ikonikus meccsek,nagyszerű teljesítmények és eredmények,szerethető emberek.

Magabiztos győzelem. A meg nem adott gólok közül a második és a harmadik egyértelműen jó VAR döntés volt, az elsőnél még így se látszik pontosan számomra. De azt mondom, hogy az utóbbi két-három meccsen a VAR többször is korrigálta a kárunkra elkövetett JV hibákat, így fogadjuk el, hogy ezúttal is rendben volt.

Gratulálok a fiúknak a teljes őszi szezonért (kivéve Iváncsa), pihenjék ki magukat, és 2023-ban újra mindent bele!

A 55:37 tiszta játékidejű, őszi szezont lezáró meccsen 4-2-3-1-ben játszottunk, 60%-ban birtokoltuk a labdát, 87%-kal passzoltunk, ezen a meccsen volt egész ősszel a legmagasabb a passztempónk (18.2 passz/perc), a PPDA 6.2 volt, a hosszú passzok aránya 7.2%. A párharcarány 98-111 volt oda, 84 támadópárharcból csak 28-at (33%)-ot nyertünk, védekezőpárharcaink 63%-át nyertük meg, a szabadlabdás párharcok aránya 16-19 oda, a fejpárbajoké 23-18 ide. 33 labdát szereztünk az ellenfél térfelén (Kovacevic 5, Tokmac, Traoré 3-3, a Honvédnál ez a szám 18), két labdaeladásunkból jutott lövésig a Honvéd (ők csak pontrúgásból, vagy a mi labdaeladásainkból jutottak el helyzetig), nekünk ez ötször sikerült.

46+2 támadásból 15 lövésig jutottunk, 5 talált kaput (Honvéd 14+6 / 5 / 3), az xG-arány 1.4 – 0.59, az xcG 1.33- 0.72 volt. Hétszer futottunk lesre a határbírók és a VAR szerint, Farkas spori szerint a mieink 12-szer, a hazaiak 7-szer szabálytalankodtak. 25 beadásunk 44%-a volt pontos. Kovacevic 19, Wingo 13, Besic és Botka 11-11 labdát szerzett; Kovacevic 9, Traoré 6, Wingo, Botka, Tokmac, Pászka 5-5 passzt lopott, nyolcszor kellet tisztáznunk.

Így értékeltétek a Honvéd elleni teljesítményt.

2022.11.13, 18:10
    A 42. percben Dean Klafurić, a 90+3. percben Stanislav Cherchesov sárga lapot kapott.