MUE - Ferenczvárosi TC 3 : 2 15:30

2021.09.02, 20:35
    A csömöri-úti ver­senypályán ma délután két bajnoki mérkőzés volt. A Ferencvárosi Torna-Klub csapatai küzdöttek a Magyar Uszó-Egyesület csapatai ellen. A második csapatok mérkőzése délután két órakor, az első csapatok mérkőzése pedig negyed két órakor volt. A második csapatok mérkőzésének végső ered­ménye 3 : 2 volt a Ferencvárosi Torna-Klub máso­dik csapata javára. Az első csapatok küzdelmében az első goal-rugást a ferencvárosiak kapták a saját hátvédőjüktől. Ezt a különös módon kapott goalt vagy két percnyi időköz után visszaadta az úszók­nak a ferencvárosiak csatázó sora. Az első félidő végéig még két goalt kaptak a ferencvárosiak. A második félidőben a Ferencvárosi Torna-Klub csa­tázó sora folytonosan támadott, a mi nemsokára meg is szerezte nekik a második félidő egyetlen goalját. Végső eredmény 3:2 a Magyar Uszó-Egye­sület javára. A győztes csapatban jó volt Klein, Tamny és Kiss. A ferencvárosiak csapatában Borbás, Braun, Pokorny, Fekák és Kovács. Versenybiró Wagner (B. T. K.) volt.