2. Nemzeti Sport: csekély érdeklődés
  3. Sport-Világ: csekély nézőszám

2021.09.23, 22:38
    A Ferencvárosi T. K.—Magyar U. E. 5:2.

Csekély számú nézőközönség előtt folyt le ez a mérkőzés. Első félidőben a F. T. K. ugyan fö­lényben volt, de a M. U. E. csatárai közvetlen a kezdés után egy sikerült lerohanás alkalmával goalt rúgnak. Ezután Takács a F. T. K. balszélső csatára fut le, de a M. U. E. hátvédje elbuktatja; a bíró 11 méteres büntetőrugást ad, mely goalt eredményez. Az első goalt két perccel később egy másik követ A második félidő elején a M. U. E. támad, s a 20. percben az eredményt kiegyenlíti. Erre a F. T. K. hevesen játszik, 10 perc alatt 3 goalt sikerült el­érnie. Végeredmény 5:2 a F. T. K. javára. Meg­előzőleg mindkét egyesület második csapata mérkő­zött a szövetségi díjért. Eredmény 9:1 a F. T. K. javára. Biró mindkét mérkőzésnél Pösztinger Nán­dor (0. T. E.) volt.