Dunaferr SE - Ferencvárosi TC 5 : 2 16:05

2022.01.12, 18:04
    A Dunaröff meccshez az igazsághoz tartozik, hogy az első gól les volt és Molnárnak már az első félidő közepén le kellett volna mennie a durvaságai miatt!
    Bár azt hiszem, ha nincs az első gól és csak 10-en vannak, akkor is kikaptunk volna, csak nem hárommal.

A védelem az katasztrófa : Nagy évek óta szarul jáccik, Crnomarkovics inkább lenne a Kanizsába való, és Cheregi is egy kalap szar! Nem értem hogy a hülye Csank mért nem próbálja már ki Sólymot hiszen nálunk végigvédte a másodosztályt! De most már legalább pályára küldte Földvárit -Robi kifogásolta mindig hogy mért nem játszik-. Dehát az az igazság hogy ezek a játékosok nem érnek semmit ezekből még Ferguson sem tudna semmit kihozni!
    Hajrá PAMACS !!!

Amúgy szerintetek Csank meddig marad még? Ja, Földvári megint nem játszott, csak csereként. Nem hiszem, hogy vele nyertünk volna, de talán nem így kaptunk volna ki.

nincs köztetek egy sem, aki tárgyilagos lenne a tegnapi meccsel kapcsolatban, és legalább egy mondat erejéig megjegyezte volna, hogy a Dunaferr első gólját lesállás előzte meg. (Ezt a "jóakarók" szeretik elbagatellizálni, aztán egy hét múlva arról károgni, hogy a Fradi a bírók csapata.) Pedig a gólig a csapat pariban volt a Dunaferrel, és ez a nyilvánvaló bíróbaki jelentette a meccs fordulópontját. Abban biztos vagyok, hogy a vasárnapi meccs második olasz (les)gólját - joggal - ti is igazságtalannak tartottátok, de az igazságérzetetek csak akkor szenved csorbát, ha a kedvenc csapatotokat éri sérelem.
    Mindettől függetlenül a csapat játéka - egyelőre - egy kalap sz..r, élen a Vénnel, Norbikával és sajnos, Lipcseivel. Ettől már csak jobb jöhet.
    Hajrá FRADI!!!

Én azt kérdezném a nagytiszteletű Elnök Úrtól,hogy a fenébe nincsenek jó játékosaink?
    A mai világban, ahol minden csak a pénz kérdése?
    Hogy lehet, hogy Dvéri még az Újpestben játszik, Tököli meg a Dunaferrben?
    Játékosokat kell vásárolni.
    Ja, hogy nincs rá pénz?
    Akkor mér nem takarodtok a francba onnan, és ADJÁTOK VÉGRE EL a Fradit olyannak akinek van!
    Ha lesz pénz, lesz jó csapat meg minden.

Csank nyilatkozatából egy gondolot arra a kérdésre mi a különbség az egykori váci ismeretlen játékosokból lett bajnokcsaapat és a mai (szerintem szintén névtelen játékosokból álló) Ferencváros között:
    "Alapvető különbség, hogy abban a csapatban minden játékos a maximumra
    törekedett, rengeteget futott, de ami ennél is lényegesebb, hogy abban a
    csapatban több irányítani képes labdarúgóm volt. A mai Fradiban pedig egyelőre
    egy sincs, éppen ezért szinte alig kerülnek helyzetbe csatáraink. Azt pedig,
    ugye, senki sem hiszi, hogy Tóth Mihály és Horváth Péter, akik ketten együtt
    harminchét gólt rúgtak az elmúlt bajnokságban, elfelejtett focizni? "
    Szerintem a kulcs kifejezés a "maximumra törekedett"!!!
    Néhány éve ez természetes volt a Fradiban. Akkor a BL-be jutottunk. Akkor olyan edző ült a kispadon akinek volt köze a Fradihoz. Akkor még nem indult be a tolvajgépezet.

1. Ez a mai Ferencváros nem üti meg az NB1 szinvonalát sem. Nagy szerencséje, hogy vannak olyan gyenge csapatok, mint a Nyirség, vagy a Haladás, így benn tud maradni.
    (Bár mi lesz, ha a kormányzat ragaszkodik a "keleti-régió" képviseltetéséhez?)
    2. Megnéztem a Dunaújváros meccset a tévében. Erre is sokan reagáltak.
    Nem értem az olyan hozzászólásokat, hogy "Molnárt már az első félidő közepén le kellett volna küldeni, folyamatos durvaságai miatt" Hát pl. Tóth amikor törlesztésképp felrúgta Salamont még sárgát sem kapott. Vagy Markovics kezezését sem fújta le a bíró, stb. Szóval a véleményem az, hogy nem kell senkinek megsértődni, mert bizony a bírók ide-oda tévednek. (Nem sűrün a Fradi kárára.)

2017.11.06, 10:31
    Dunaújváros, 2000. szeptember 6., szerda (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, a 2. fordulóból elmaradt mérkőzés, A-csoport:

Dunaferr-Ferencváros 5-2 (2-0)
    Dunaújváros, 8000 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Tököli (36., 57.), Lengyel (39., 83.), Zavadszky (80.), illetve Crnomarkovic (78.), Tóth (91.)
    sárga lap: Molnár (34.)

Dunaferr:
    Bita - Molnár, Salamon, Éger, Kiss Gy. (Kóczián 67.) - Zavadszky (Nagy T. 82.), Lengyel, Bagoly, Pomper - Orosz (Nicsenko a szünetben), Tököli

Ferencváros:
    Vámos - Dragóner, Cheregi, Crnomarkovic - Balog, Lipcsei (Földvári 71.), Gyepes (Rob 75.), Vén, Nagy N. - Tóth M., Horváth P.

36. perc: Kiss Gy. végzett el a Ferencvárosi kaputól 30 m-re szabadrúgást, a sorfal fölött ellőtt labda a kapu bal oldalába tartott, a vetődő Vámos kiejtette, Tököli 5 m-ről a kapuba gurított.
    39. perc: Orosz nagyszerű ütemben ugratta ki a leshatárról meginduló Lengyelt, aki egyedül vezette kapura a labdát, majd 16 m-ről laposan a bal alsó sarokba lőtt.
    57. perc: Molnár jobboldali beadását Zavadszky 7 m-ről fejelte a kapu jobb oldala felé, Vámos bravúrral védett, ám Tököli 2 m-ről estében a hálóba kotorta a labdát (3-0).
    78. perc: Bedobás után Bita kiejtette a labdát, Crnomarkovic kapura fejelte, Salamon még megpróbált menteni, ám csak beljebb segítette a a labdát (3-1).
    80. perc: Nicsenko átadásával Zavadszky a balösszekötő helyén kapura tört, Vámos mellett laposan a rövid sarokba lőtt (4-1).
    83. perc: Kóczián keresztlabdájával Lengyel került helyzeti előnybe a védőkkel szemben és 8 m-ről jobbal a jobb alsó sarokba helyezett (5-1).
    91. perc: Horváth jobboldali beadását Tóth 6 m-ről a hálóba továbbította (5-2).