Megyeri út, 2000 néző, V: Szabó J.
    gólszerzők: Orescsuk (58.), illetve Kenesei (38.)
    sárga lap: Urbán (29.), Kunzo (42.), Tamási (56.), illetve Mracskó (40.), Győri (63.)

Újpest:
    Bíró I. - Medgyesi, Urbán (Korolovszky, 87.), Tamási, Lőw - Tokody (Pest K., 69.), Kunzo, Dvéri, Pető Z. (Terjék, a szünetben) - Herczeg, Orescsuk

Győr:
    Posza - Böjte, Stark, Győri, Vasas - Mracskó, Baumgartner, Farkas, Szanyó (Kiser, 69.) - Kenesei, Vayer (Rósa D., 80.)

23. perc: Dvéri 20 m-es, léc alá tartó bombáját Posza szögletre tolta.
    38. perc: Baumgartner robogott végig a bal oldalon, senki nem támadta meg, átívelt a másik oldalon érkező Kenesei elé, aki fejjel maga elé tette a labdát, majd 8 m-ről a jobb sarokba gurított (0-1).
    55. perc: Terjék baloldali beívelését követően Tokody 6 m-ről fejelhetett kapura, a jobb alsó sarokra tartó labdát azonban Posza szögletre ütötte.
    58. perc: Urbán cselezgetett a győri térfél közepén, majd kiugratta Orescsukot, aki áthámozta magát a két középső győri védőn, s Posza felett a kapu közepébe emelt (1-1).
    68. perc: Dvéri 18 m-ről lőtt, a győri kapus bravúros mozdulattal hárított.

Alacsony színvonalú, de rendkívül küzdelmes mérkőzésen az első félidőben a vendégek, a szünet után a hazaiak játszottak jobban és veszélyesebben, így a pontosztozkodás igazságos.