Ferencvárosi TC - Debreceni VSC 0 : 1 16:45

körbelödöztük az egész 16-ost ba+ de nem tudtuk belőni
    katasztrófa.
    Jovic sokkal jobb nem beszélve Vénről Zomborihoz képest
    Ha ők játszanak az elejétől akkor szerintem nem igy alakult volna
    Viki!

Ma jobbak voltunk és végre győztünk is. Nem is a tudásbeli különbség, hanem az akaratbeli döntött.
    A Fradi lehet kicsit lebecsült bennünket és utána már nem tudtak felpörögni.
    Mi pedig nagyon türelmesen és megfontoltan játszottunk.
    Persze nálunk is voltak szépséghibák. Bajzát ismét megmutatta a negatív oldalát. Inkább a ziccert lőtte volna be.
    Szóval a csapatotok ma eléggé álmos volt. Gera mintha egy kicsit el lenne szálva magától, kicsit helyre kellene rakni.
    Szűcs viszont nagyon sportszerűen nyilatkozott annak ellenére, hogy Bajzát fejberúta.
    Örüljetek hogy a Zte is kikapott.
    Nem tett jót nektek a zsidó behatás. És hát nem is igazán igazoltatok jól. Pedig pénzhiányra nem panaszkodhattok most már. A ti vezetőitek is lenyelik a lét, ez nálunk is így van.

Most értem haza Athénból és mire kellett hazajönnöm??? Nagyon szarok vóótunk... Egyedül az tetszett, amikor a Jovic meg akarta fojtani a plókait. Eddig is gondoltam a feje alapján, hogy ez a Jovic ölt már embert, most már biztos is vagyok benne.
    Viszont Athénból értékes infókkal tértem haza, sokat dumáltam egy Olyimpiakosos emberkével. Egy szót tudott magyarul: Ferencváros. (tökéletes kiejtéssel!!!)
    Hogy miért? A Panathinaikos drukkerek írtak egy dalt a Fradiról, miután kioktattuk az Olympiakost az UEFA kupából, és még most is éneklik! Erről tudtatok? Király!!!
    Na röviden ennyi, akinek nem offja, ne vegye magára.

Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy Juhos nyomott bennünket, mint krahácsot!? smiley Minden játékosok felszisszenését befújta. Min1.
    Ezen a meccsen kijött az, amire már számítani lehetett a játékotok alapján, csak eddig a szerencse is ott ült a kispadotokon. Fortuna megunt benneteket egy időre. Hogy milyen hosszan, majd a közeljövő megválaszolja. Mi viszont sokkal, de sokkal töbet tettünk a győzelemért, mint ti. Érdekes, hogy gólunkat pont akkor szereztük egy pont rúgásból, amikor ti éppen fejövőben voltatok. Egy szavatok sem lehetett volna, ha 0:3-mal fordulunk. De mindent kihagytunk és már kezdtem félni, hogy megbosszulja magát a sok kihagyott helyzet. Volt is rá lehetőségetek a 2. félidőben, erre mi szerezzük a gólt egy váratlan szituból. A foci sosem volt igazságos.

Juhos meg szerintem teljesen következetlenül, össze-vissza vezette a meccset. Bajzátot tényleg ki kellett volna állítania, de szerintem Cheregi kiállítása teljesen jogos volt. Nagyon csúnya, alattomos becsúszás volt. Simán kettétörhetett volna egy láb.
    Én nem hiszem, hogy igazából bármelyik csapat javára fújt volna - egyszerűen csak össze-vissza.

A tegnapi meccs meg remélem csak kisiklás volt. Pont amikor már elég jól mozgott együtt a gárda, akkor gyakorlatilag leblokkolt mindenki. Csak Szűcs és Pinte volt jó. Esetleg Gerzson.
    Szerintem a mellény is nagy volt az elején. Csank mester is rossz húzással indult: Zombori és Jancula kezdett, akik eddig sem váltották meg a világot, most meg olyan negyedóráik voltak, hogy labdához sem értek.
    Kedves Tócsa! Kár boncolgatni az elmúlt meccsek szerencsesorozatát, mert baromságokat írsz. Inkább örülj annak, hogy győztetek az Üllői úton, mert egy jó ideig ilyet nem fogsz látni.
    Mi ettől még maradtunk a legjobb magyar csapat és ezt a Vasas ellen be is bizonyítjuk!
    Dino

Vén lehet, hogy nem akkora tehetség, mint Gera, de az előre játékban sokkal többet tud tenni. Ha Gerához kerül a labda az isten se tudja mi lesz belőle, de ha Vénhez garantálható a gólveszély. Gerát csak annyira akarom bántani, mint ti Bajzátot. Mind kettőnek megvannak a hibái és az erényei. De az adott pillanatban senki sem tudja, hogy most csapatérdeket fognak szolgálni vagy el megy az agyuk (az egyik faultol, a másik egyénieskedik). Ha az UTE kihagyja a helyzeteit, az az UTE-nak balszerencse, az ellenfélnek, azaz nektek szerencse. A jó védelmet hagyjuk, mert Szücs azért tud brillírozni, hogy előtte nem igazán szűrnek a védők! És ahogy mondani szoktuk: jó kapusnak szerencséje is van. Csak azok a fránya sérülések ne lennének pont a válogatott meccsek előtt! :(
    "elkerültük a gólt vagy gólokat" ez mi nem ha szerencse? Vagy a kapu ugrott arréb annyival, hogy ne legyen gól? Ugyan már. Bár hogy is forgatod a szavakat végülis engem igazolsz, csak ezt nem méltó neked kimondani. De ezek már engem megnyugtatnak, hisz szójátékaid a lényeg kimondását kerülik. Se baj. Díjazom a próbálkozásaidat. Örülök, hogy végre normálisan tudtam beszélni egy fradistával (Kevin nem érsmiley.

Hajrá Fradi - Drukkerkocsma

2016.04.06, 09:13 (szerk.: 2016.04.06, 09:16)
    Kuttor (tempofradi, MTI) vagy Sketiani (nela, futbalmanach) kapta a 26. percben a sárgát?

3. avatar: magyarfutball.hu
    2016.04.06, 09:12 (szerk.: 2017.06.23, 14:36)
    Budapest, 2001. szeptember 8., szombat (MTI) - Labdarúgó NB I, 8. forduló:

Ferencváros-Debrecen 0-1 (0-0)
    Üllői út, 6200 néző, V: Juhos
    gólszerző: Kuttor (74.)
    kiállítva: Cheregi (90.)
    sárga lap: Pinte (31.), Zombori (52.) illetve Bernáth (20.), Kuttor (26.), Vadicska (77.)

Ferencváros:
    Szűcs - Cheregi, Dragóner, Gyepes - Pinte, Lipcsei, Szabó (Kriston a szünetben), Zombori (Vén 54.), Szkukalek - Jancula, Gera

Debrecen:
    Balogh - Bernáth, Kuttor, Szatmári - Böőr, Plókai, Majoros (Ulveczki 80.), Vadicska, Sketiani (Nenadic 74.) - Bajzát (Kovács N. 87.), Tiber

19. perc: Sketiani beadása után Gyepesről Majoros elé pattant a labda, akinek 18 m-es, félmagas lövését Szűcs bravúros mozdulattal védte.
    27. perc: Plókai 28 m-ről lőtt kapura, Szűcs szögletre ütötte a bal sarok irányába tartó labdát.
    35. perc: Tiber ugratta ki Bajzátot, aki 17 m-ről, laposan az elé vetődő Szűcsbe lőtte a labdát.
    74. perc: Majoros jobboldali szöglete után Kuttor 6 m-ről a jobb sarokba csúsztatta a labdát (0-1).
    76. perc: Pinte 20 m-es lövését követően Balogh szögletre ütötte a léc alá tartó labdát.
    90. perc: Cheregi hátulról belecsúszott Nenadicba, Juhos azonnal a piros lapot mutatta fel a ferencvárosi védőnek.

A ferencvárosiak végig mezőnyfölényben játszottak, támadásaikat azonban körülményesen, rengeteg pontatlan átadással vezették, ezért csak ritkán jutottak el a debreceni kapuig. A vendégek előtt több gólszerzési lehetőség adódott, a helyzetek száma alapján megérdemelten nyertek az Üllői úton.