MTK-Hungária FC - Ferencvárosi TC 3 : 1 18:00

2017.06.18, 09:47
    MTK Hungária-Ferencváros 3-1 (1-0)
    Hungária krt., 8000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerzők: Zavadszky (25.), Smiljanic (78.), Branezac (81.), illetve Hrutka (50.)
    sárga lap: Smiljanic (50.), Jezdimirovic (72.), illetve Hrutka (37.), Dragóner (56.), Cheregi (75.), Kriston (87.)

MTK Hungária:
    Hajdu - Komlósi, Smiljanic, Győri - Zavadszky, Lazic (Buzsáky, 57.), Jezdimirovic, Kanta - Czvitkovics (Branezac, 69.), Ferenczi (Bükszegi, 84.), Illés

Ferencváros:
    Szűcs - Balog (Jancula, 80.), Dragóner, Hrutka - Kriston, Pinte, Lipcsei (Szabó, 62.), Gyepes, Szkukalek - Jovic (Cheregi, 62.), Horváth P.

25. perc: Czvitkovics jobboldali szöglete után Győri a bal oldalról középre fejelte a labdát, Ferenczi ugyancsak fejjel Zavadszkyhoz továbbított, aki a jobb kapufánál állva a hálóba fejelt (1-0).
    43. perc: a túl vehemensen reklamáló Bognár Györgyöt, az MTK vezetőedzőjét a lelátóra küldte Szabó játékvezető.
    44. perc: Lipcsei baloldali szabadrúgását követően Hrutka fejese a kapufán csattant.
    50. perc: Hrutka 25 m-es szabadrúgása után a labda a sorfalat érintve pattant a bal sarokba (1-1).
    78. perc: ezúttal Smiljanic végzett el 25 m-ről szabadrúgást, s a labda - akárcsak Hrutka góljánál - ugyancsak a sorfalról pattant a bal sarokba (2-1).
    81. perc: Illés egyedül indult a kapu felé a bal oldalon, elpasszolta a labdát a kifutó Hajdu mellett, Branezac pedig az üres kapuba lőtt (3-1).

A kevés látványossággal szolgáló örökrangadón az MTK volt az aktívabb, s mert a helyzeteit is jobban használta ki, megérdemelten győzött.

2016.12.06, 14:09
    Ez a Csank egy barom.Kurva ideges vagyok!!!!!!
    áááááááááááá,
    Még valami: kijött a Fradi Várszegi csak ült,de amikor kijött a Mötöká már lelkesen tapsolt.
    Nem gondoltam volna ,hogy ilyen sokan leszünk
    Hajrá FRADI!!!!!

ha nem is voltunk jobbak, vereseget nem erdemeltunk: a cserek nem jottek be, meg nem is ertettem oket, de azert nem Csankon ment el a meccs, es nem is Kristonon, akarmilyen nagy baromsagot is csinalt a harmadik gol elott. Szucs is nagyon benne volt az elso golban. a 11es meg egyertelmu kezezesnek tunt, de azert varjuk meg az osszefoglalalot.(persze most is nekunk fujt biztos a birosmiley)
    a csatarok gyengek voltak nagyon.
    a szegeny lanyoknak se sikerult gyozni:(
    de azert: Hajra Fradi!

BAZEG 2 TIZENEGYES VOLT EGYMÁS UTÁN!!!!
    Dragónert ketten lökték ki a labda alól, amit a Zavadszky kézzel adott haza. Huhh, még jó, hogy nekünk fújnak...
    Bognár csak a játékoskijáróig ment. Neki mindent szabad. Tutira mi fogunk fizetni ezért is, mert félt felmenni a lelátóra a gyilkos fradisták miatt.

SZURKOLNI KELLENE!
    nem csak a gól után Hajrá Fradizni kétszer!
    csak az az 50 Stormys próbál meg szurkolni/énekelni a többi meg hallgat!
    csak ha a lilákat kell pocskondiázni, akkor kezd mindeki szurkolni???
    vegyétek meg a Stormysok studió kazettáját!

igy van, qrva nagy csond volt.

1.nem Bede vót a hanem Szabó Zsolti
    2.én nem Jovicsot cseréltem volna le hanem Pintét sőt őt sem. egyáltalán nem kellett volna Janculat behozni.Lipcseit sem akkor inkább Baloghot. Kellett Cheregi,mert Buzsáky friss volt és igy csak ő tudta felvenni a versenyt vele.
    3.nem panaszkodhatnak most az ellenfelek , hogy nekünk fújtak a biróksmiley))
    4.a 11-es az 11-es volt de a II-ik gól elött Horváth nem volt szabálytalan:((
    a ZTE ellen nehéz lesz ám!!

összességében még mindig nem látom, hogy jól játszanánk. teljesen esetleges az egész. a széleket megint "elfelejtettük" megjátszani, illetve minden labdát eladtunk. a támadásainkban nem volt semmi lendület, állandóan a hátrafelé mozgó csatár kapta a labdát középről, így aztán teljesen lelassultunk.
    már egy ideje azt mondom, hogy persze, nagyon fontos a 3 pont, ám fontosabb lenne a céltudtaos, ötletes, jó játék, mert én most már inkább csak a nemzetközi kupákban gondolkozom. ebben a magyar mezőnyben nem nagy dolog bajnoknak lenni.
    megyünk zegre, nem sokra rá két meccs az ute-val. kemény lesz ez az október, főleg, ha továbbra sem lesz változás.:(((
    hajrá Fradi !
    még vmi. kristont nem bántom, mert bár a hibája kapitális volt, benne láttam egász meccsen a legnagyobb lelkesedést.

Biztosíthattlak róla, hogy volt másik oldal! Én fölöttük ültem, és iszonyú volt, hogy csak azt hallottam MTK, MTK! Tiszta gáz volt, ott a sajtóban nem lehetett hallani, hogy a Fradi tábor szurkolna!

volt 20-30 hangoskodó, még egy zászlót is összekapartak vhonnan. blue front, bár azért kíváncsi lennék, milyen arcokat rejt a név.smiley))
    ellenben egész sok üldögélő mtk szurkoló volt.

pedig az állóhelyeken szerintem szinte végig szurkoltak.
    mi ültünk, s ha kisebb aktivitással ugyan, de buzdítottunk.
    szerintem direkt ilyenre csinálták a stadion akusztikáját. ezek egy fedett rész alatt ordítoztak, s sokkal jobban visszhangzottak.

Az MTK meccs tragédia volt. Ahogy 1-1 után beálltunk bekkelni, gyorsan két defefnziv csere, hátha kihúzzuk az ikszet...ráadásul Szűcs és Kriston is egyéni hibából járult hozzá. Laojra nem haragszom, ő hoz tíz meccset, aztán potyázik egyet, ennyi belefér. De a taktika volt csúnya :-(
    A 11-es miatt ne háborogjatok, az volt, nem adta meg, legutóbb viszont a bíró benyalta Jovic alakítását. Egyszer megkapjuk a jogtalant, máskor nem a jogost, van ez így.