Budafoki MTE-Törley - Mohácsi Új Barázda TSZ SE 1 : 0 16:30

2. Új Dunántúli Napló: 800

2017.11.17, 10:49
    BMTE Törley-Mohácsi Új Barázda TSZ SE 1-0 (0-0)
    Promontor utca, 800 néző. V.: Molnár II.J.
    BMTE Törley: Lippai - Takó, Martin, Bátyi, Gégény — Jankov, Bősze, Balogh, Vincze (Szabó, a 84. percben) - Kormány (Gál, a 89. percben), Kántor. Edző: Sárközi Lőrinc
    Mohácsi Új Barázda TSZ SE: Antal - Kófiás, Katona, Reit - Újvári, Nagy, Lőrincz (Kovács Z. a 74. percben), Kovács L., Martina - Ratting (Kiss, az 54. percben), Jelena. Edző: Csordás István.
    A mérkőzés elején hiába rohamozott fiatalos hévvel a házigazda, a tapasztaltabb és képzettebb játékosokból álló mohácsiakat nem tudták meglepni. A vendégek át is vették a játék irányítását, kontratámadásaik végén többször is gólhelyzetbe kerültek, ám ezeket elkönnyelműsködték. Ez megbosszulta magát, mert a Budafok 11-esből vezetést szerzett és előnyét fegyelmezett védekezéssel meg is őrizte. Góllövő: Kántor (11-esből, a 64. percben). Jók: Lippai, Balogh, Kántor, ill. Reit, Katona.
    Sárközi Lőrinc: - A győzelem volt a fontos és ezt a célt a csapat teljesítette.
    Csordás István: — Csapatom csak 1-0 után próbált meg úgy játszani, ahogy azt a mérkőzés nagy részében elvártam volna tőle. Gratulálok a budafokiaknak első győzelmükhöz.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1990-09-03