Budafok - Mohács 0-2 (0-0)
    Budafok, 500 néző. V.: Birincsik.
    Budafok: Jeszenszky - Takó, Sztanó, Szabó V. - Bonchis, Bősze (Gál 65. p.), Reichenbach (Földes 46. p.), Vincze, Németh (Kirchner 67. p). - Babai, Szabó Z. Edző: Sárközi Lőrinc.
    Mohácsi FC: Szabó A. - Martinov, Márkus, Szűcs - Kósa, Megyeri (Gyurkity 74. p.), Göller, Nagy, Schweitzer - Rózsahegyi, Pest K. (Takács 86. p.). Edző: Sziebert Imre.
    58. perc: Nagy E. 14 méteres kapáslövése a jobb alsó sarokban kötött ki. (0-1).
    62. perc: Pest K. a 11-es pont tájáról a kifutó kapus mellett gurított a hálóba. (0-2).
    Negyedórányi óvatos ismerkedés után tartós mezőnyfölénybe került a budafoki csapat. Monoton ritmusú, ötlettele n játékuk azonban nem hozott igazán veszélyes gólhelyzetet. A szünetben cseréltek, s ettől kezdve három csatáros játékkal próbálkoztak a hazaiak, ám egy óriási gólhelyzet elpuskázása után gyors kontrából a mohácsiak szereztek vezetést. A gól alaposan megzavarta Sztanóékat, mert egy kollektív védelmi hibát követően perceken belül kettőre nőtt a hátrányuk. Ezután már hiába rohamoztak elkeseredetten, a szervezetten védekező baranyai együttes magabiztosan őrizte az előnyét.
    Sárközi Lőrinc: - Ellenfelünk játszott fegyelmezettebben, meddő mezőnyfölényünk alkalmat adott a mohácsiaknak a kontrajátékra, ők jól éltek ezzel.
    Sziebert Imre: - A második félidőben pontosabbak voltunk a kapu előtt. Az új szerelésünk szerencsét hozott.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1996-03-25