16. nyitómérkőzés
  17. kapcsolódó mérkőzések
  18. segítség

2023.04.05, 21:38
    A hivatalos adatok szerint telt ház van a stadionban, 2450 fő foglal helyet a lelátókon!

BUDAFOKI MTE (NB II)–VASAS FC 3–0 (3–0)
    Budapest, BMTE-Sporttelep, 2450 néző. Vezeti: Farkas Ádám (Becséri Gergely, Szalai
    MOL MAGYAR KUPA
    ELŐDÖNTŐ

2023.04.05

2021.04.05, 15:15
    Az új rekortán építésekor változhatott a méret a pálya korábbi méretéről (110x66m) 105x65 m-re.

3. avatar: BZS1979
    2017.08.21, 10:11 (szerk.: 2017.08.21, 10:11)
    NB II: megkezdődőtt a stadion korszerűsítése Budafokon

nemzetisport.hu 2017.08.17 12:57

„A munkálatok eredményeként stadionunkban kétezer néző fedett helyen tekintheti meg majd a mérkőzéseket, megépül a pálya előírások szerinti villanyvilágítása, továbbá a média képviselői számára kulturált, korszerű munkalehetőséget biztosítunk. A munkálatoknak 2017. november 30-ig kell elkészülniük” – mondta az NSO-nak Vízi Sándor, a Budafoki MTE elnöke, aki a létesítménnyel kapcsolatos műszaki munkálatokért is felel a klubnál.
    A felújítás alatt a csapat zavartalanul játszhatja hazai mérkőzéseit a Promontor utcai stadionban, de a munkálatok befejezésig csak 600 nézőt engedhetnek be.

4. avatar: fgymat
    2016.01.07, 14:53 (szerk.: 2017.07.25, 02:25)
    Ez a kép nem készülhetett itt, a pályát csak 1945 építették meg a mai helyén.
    Inkább itt: Régi BMTE-pálya
    De készülhetett itt is: BIK Pálya
    De ha ez dunaparti pálya, akkor itt: Dél-Budai Spartacus-pálya

5. avatar: magyarfutball.hu

6. avatar: magyarfutball.hu
    2014.05.19, 21:50
    Budafokon is zajlik az élet, a napokban adnak át egy teljesen új öltözőt, folyamatban van a futópálya felújítása, a vendégszektorok elkülönítése és a kocsma teljes átépítése. Emellett épül egy vagy kettő műfüves futball pálya is a közeljövőben a centerpálya mögött.
    2 év múlva pedig a világítást csinálják meg, TAO-ból.

B. László - facebook

7. avatar: NNS
    2012.05.10, 15:43

8. avatar: corneled
    2012.05.10, 15:02
    Segítsetek legyetek szívesek, hogy hol találom a Budafoki LC honlapját?
    Köszi!

9. avatar: magyarfutball.hu
    2011.04.27, 18:39
    [2007-05-04 14:07]
    Mint ismert, csapatunkra a következő hetekben négy vidéki mérkőzés vár. Elképzelhető azonban, hogy az utolsó előtti fordulóban esedékes, Budafok elleni találkozónk sem a fővárosban lesz.

A Budafoki LC honlapja ugyanis arról számolt be, hogy a rendőrség hivatalos tájékoztatása szerint Budafokon maximum 1.500 néző lehetne a meccsen. A hír szerint más budapesti stadion a költségek vagy egyéb okok miatt (ezt nem részletezi a beszámoló) nem jöhet szóba, a tervek szerint a klub így vidékre viszi a Ferencváros elleni találkozót. A június 9-i mérkőzés Tatabányán vagy Siófokon lesz majd.
    Érdekesség, hogy a Budafok honlapja a stadion befogadóképességénél tízezer nézőt tüntet fel, a stadion egyébként ülőhelyes lelátóval is rendelkezik.

10. avatar: AMiUtunk
    2011.01.29, 06:34
    A #6 hozzászolásra itt található a válasz: https://www.magyarfutball.hu/hu/bajnoki-vegeredmeny/86 (#1 hozzászólás Ingersheim jóvoltából)

Indul az NB I!

Már 1935.márciusában végleg eldőlt,hogy az 1935-36-os bajnoki idény más keretek között kerül megrendezésre.Eldöntötték,hogy Nemzeti Bajnokság néven írják ki (...) A Ferencvárosnak egy újonc,a Budafok együttese jutott kezdő játszótársául,méghozzá pályaavató mérkőzés keretében.Budafokon a pályát az utolsó napig építették,készítették.Sárosi hat góljával győztek a zöld-fehérek 10-3-ra.(...)"

Forrás: Fradi futballévszázad, Futball '93

11. avatar: magyarfutball.hu
    2010.01.25, 18:37
    Ez a pálya?
    Viszontagságos körülmények között lehet csak kijutni a budafoki pályára. A helyiérdekű vasutak a beígért három perces időköz helyett csak 10-15 percenként indítják a vonatokat. A közönség borzalmasan összezsúfolva utazott és 30 perces utazás után megkínozva ért ki Budafokra.

A budafoki sportpálya vadonatúj fakerítéssel van bekerítve, de a tribünök is vadonatújak, azonban a pálya borzalmas állapotban van, agyagos, poros, amelyen minden lépésnél hatalmas porfelhő keletkezik. A mérkőzés előtt az egyik ideiglenes tribün összedőlt, szerencsére senkinek sem történik baja.

A mérkőzés előtt zenekar hangjaira felvonulnak a budafoki szakosztályok. Pestvármegye főispánja nevében Závodszky Nándor polgármester üdvözli a megjelenteket, amelyre Hockel Emil városi mérnök válaszol. A nézőközönség soraiban ott látjuk vitéz Tárczay Felicides Román miniszteri tanácsost.
    ...
    A 28. percben Toldi Sárosihoz adja a labdát, aki végigcselezi a félpályát és feltartóztathatatlanul a kapuba viszi. 8:2. A 30. percben Kiss, Toldinak ad, aki sarkával helyezi a hálóba. 9:2.

Összedől a tribün

Ezután a kistribün másik része dől össze. Három néző kificamítja a csuklóját, egy pedig a bokáját. A Budafok most egy kissé feljön. A 40. percben Iglódi kiugrik, és bár Korányi készül, nem tudja megakadályozni, hogy a hálóba küldje a labdát. 9:3.

Lázár elhagyja a pályát, nem tud tovább játszani. A 42. percben Sárosi megismétli a nyolcadik gólt. 10:3. Az utolsó percben Sárosi lövését menti Budai. A lehetetlen talajon a Ferencváros csapata jó játékot mutatott.