Kazincbarcikai Vegyész SE - Eger SE 2 : 0 17:00

Kazincbarcika—Eger SE 2-0 (1-0)
    Kazincbarcika, 3000 néző. V.: Lőrincz.
    Kazincbarcika: Májer — Szabó, Sztahon, Orlóczki — Balogh, Kondás, Hauberger, Asszony — Ternován, Csipke, Deszatnik. Edző: Varga Zoltán.
    ESE: Bodolai — Szlifka, Fegyverneki, Csendes, Csűri — Lengyel, Fodor, Vojtekovszki — Pápai, Nagy, Horváth. Edző: Bánkuti László.
    Csere: Pápai helyett Csőke a 41, Horváth helyett Aranyos a 41, Deszatnik helyett Smolniczki az 58. percben.
    Gólszerzők: Csipke a 27., Asszony a 66. percben
    Sárga lap: Csipke a 41., Asszony a 64., Lengyel a 79. percben.
    3. perc: Nagy lépett ki a védők közül, de 8 méterről fölélőtt.
    27. perc: Csipke az egri 16-os jobb oldali sarkánál kapott labdát, három ügyes csellel tisztára játszotta magát, majd 20 méterről bombagólt lőtt a léc alá, 1-0.
    36. perc: Fegyvemeki hibája után Temován került helyzetbe, de közelről a kapu mellé gurított.
    63. perc: Fodor 25 méteres szabadrúgása után a labda a háló tetején landolt.
    66. perc: Cseles kazincbarcikai szabadrúgás végén Asszony 24 méterről ballal laposan a bal alsó sarokba lőtt, 2-0.
    Az első 45 perc küzdelmes játékkal telt el. Az egriek kihagytak két gólszerzési lehetőséget, ám jobbára az ő térfelükön pattogott a labda. A szünet után mindkét csapat beleerősített, így rendkívül nagy iramú és élvezetes lett a játék. A barcikaiak jelentős mezőnyfölényt harcoltak ki, egyre-másra vezették támadásaikat, a vendégek jószerével csak védekeztek. A hazai együttes több ziccert hagyott kihasználatlanul, de magabiztos győzelme így sem forgott veszélyben.
    Jók: Szabó, Sztahon, Balogh, Kondás, Asszony, illetve Bodolai, Csűri, Nagy.
    Varga Zoltán:—Végig irányítottuk a játékot, s megérdemelt győzelmet arattunk a jó erőkből álló Eger ellen.
    Bánkuti László: — Minden tekintetben jobb volt nálunk a Kazincbarcika.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1991-04-22