Köszi szépen!Igazad van!Nekem is egy kicsit gyanús volt a kép,de akkor most már biztos,hogy nem ezen a mérközésen készült!Üdv!

Ez már remélem azon a mérközésen készült:

3. avatar: fgymat
    2014.10.07, 22:35
    A Népsport és az osztrák újságok is Puskást írják, sőt kiemelik, hogy jól játszott.

Nem biztos, hogy a fénykép ezen a mérkőzésen készült, az eredeti forrás kép aláírásában még Puskás is fel volt sorolva. Vajon miért van az MTI Külföldi képszolgálatától a kép, ha Magyarországon készült? Ami még érdekes, hogy Börzsei és Lóránt egyszerre nem igazán szerepelt.

4. avatar: stefan2001
    2014.10.07, 21:01
    Puskás biztos hogy játszott?Szerintem Lóránt volt helyette!

5. avatar: Makkai
    2012.06.03, 15:45
    fgymat egy másik mérkőzéshez fűzött hozzászólása szerint aznap több meccset is játszottak a különféle válogatottak:

2009.01.14, 20:39
    Természetesen a "sógorok" is megkülönböztetett figyelemmel készültek az olimpiai bajnok ellen.

A mérkőzésen nagy fölényben játszottunk. A szögletarány 11:1 volt a mieink javára. De csatáraink ezúttal csődöt mondtak. Bár az első félidő elején megszerzett osztrák vezetést még a játékrész vége előtt sikerült kiegyenlíteni.
    A második félidőben valamit javult a csapat, de ez nem volt elég a győzelemhez.

A mezőny legjobbja Zeman az osztrákok kapusa volt. Jobbára neki köszönhették a vendlégek a döntetlent. De legalább ugyanennyi része volt az eredményben annak is, hogy csatáraink állva várták a labdát, nem jól helyezkedtek, rosszul oldották meg a helyzeteket.
    Az olasz lapok megállapították: "Bebizonyosodott, hogy a magyar válogatott sem legyőzhetetlen." Különös figyelemmel kísérték a mérkőzést, mert a következő találkozón velük kerültünk szembe.