Debreceni Vasutas SC - Csepel-Kordax 1 : 0 16:30

sárga lap: Gojan (41.), Sándor Cs. (74.), Szathmári (89.), illetve Bereczki (20.), Szalai (40.), Ács (43.), Medgyes (82.)
    jók: Gojan, Szathmári, Horváth, Dombi, Tóth Gy., illetve Hajdu, Szalai, Puskás, Szekeres

Debreceni VSC:
    Horváth - Balogh, Gojan, Sándor Cs., Szathmári - Dombi, Sándor T., Buliga (Vadicska 62.), Madar, Tóth Gy. (Arany 84.), Ilea

Csepel-Kordax:
    Hajdu - Váczi - Bereczki (Tyukodi 30.), Ács, Szalai - Vancsa, Jakab, Puskás, Medgyes - Pena, Szekeres

A nagy melegben unalmas, lapos játék folyt az első félidő közepéig, mindkét csapat inkább csak védekezett. Sándor Tamás lövésére a másik oldalon Szerekes laposan célozta meg Horváth kapuját, aki szögletre mentett. A szögletrúgás után Jakab közelről fölé perdített. A 30. percben Ilea a csepeli térfél közepén két csel után a 11-es pontnál érkező Sándor Tamás elé továbbított, aki 8 m-ről laposan a hálóba lőtt (1-0).

A második félidőben a védekezést abbahagyva sokkal agresszívebben támadott a vendégegyüttes és Penának majd Puskásnak volt nagy helyzete, de a hazai védők mentettek. A 76. percben 18 m-res szabadrugáshoz jutott Ilea buktatásáért a DVSC. Sándor T. nagy lövése a felső kapufáról vágódott a mezőnybe. A Csepel továbbra is hosszan előre vágott labdákkal próbálkozott, de az eredmény már nem változott.

A hazai csapat az első félidő második felében nyújtott játékával megérdemelten győzött.