Vác FC - Győri ETO FC 1-2 (1-0)
    Vác, 3000 néző, V: Arany

gólszerzők: Andrássy (18.), illetve Szarvas (55.), Mracskó (86.)
    sárga lap: Kovács (29.), Vojtekovszki (46.), Schwarz (49.), illetve Zahorán (12.)
    cserék: Horváth helyett Rob (62.), Kovács helyett Bánföldi (73.), Cseke helyett Szarvas (41.), Zahorán helyett Puglits (a szünetben), Fodor helyett Csató J. (76.)
    jók: Nagy, Schwarz, Kasza, illetve Mracskó, Csató S., Szarvas

Kezdőcsapatok:

Vác FC:
    Halász - Lévai, Nagy, Kasza, Boda - Vojtekovszki, Schwarz, Kovács, Nyikos - Horváth, Andrássy

Győri ETO FC:
    Molnár - Lakos, Korsós, Zahorán - Mracskó, Cseke, Csató, Salagean - Fodor, Ferenczi, Vayer

Korsós a 12. percben kapura fejelte a labdát, Halász kapus rosszul jött ki, ám Lévai az utolsó pillanatban felszabadított. A 18. percben szabadrúgáshoz jutottak a hazaiak. Nagy T. a bal oldalról 25 m-ről lőhetett kapura, Andrássy beleért a lövésbe, amely Molnár hasa alatt vágódott a kapuba (1-0). A 27. percben Fodor szabadrúgását Halász kiöklözte a mezőnybe, a kipattanó labdából Vayer 1 m-ről ismételhetett, ám a kapu mellé lőtt. A 33. percben Csató 28 m-ről elemi erővel a kapura bombázott, Halász csak bravúrral tudott szögletre hárítani.

Az 55. percben Szarvas 22 m-ről kapura lőtt, melyre Halász kapus késve mozdult, így a váci hálóőr már csak a gólvonal mögött tudott beleérni a labdába (1-1). A 86. percben Szarvas Mracskóhoz adott, aki maga elé tette a labdát, 15 m-ről lövésre szánta el magát, s a labda a bal kapufáról a hálóba vágódott (1-2).

Győri támadásokkal kezdődött a mérkőzés, mégis a Vác talált elsőként a hálóba. A gólt megelőző szabadrúgás volt a hazaiak első helyzete. A vezetés megszerzése után a hazai együttes visszavett az iramból, viszont a győriek mindvégig három csatárral támadtak, s főként a második félidőben több helyzetet alakítottak ki ellenfelüknél. Ennek az 55. percben lett meg az eredménye, amikor Szarvas távoli lövésből egyenlített. A győri zöld-fehérek ezt követően is bátran rohamoztak, látszott, hogy a győzelemért érkeztek a Duna partjára. Próbálkozásaikat siker koronázta, s négy perccel a vége előtt Mracskó megszerezte a győzelmet jelentő gólt.