Videoton FC Fehérvár - Budapesti VSC 1 : 1 19:00

Videoton FC-Fehérvár - BVSC 1-1 (1-0)
    Székesfehérvár, 5000 néző (javított nézőszám), V: Piller
    gólszerzők: Vancsa (18.), illetve Kiss (69.)
    sárga lap: Tóth A. (45.), Vancsa (63.), illetve László (33.), Füzi Á. (78.)
    cserék: Takács helyett Waltner (60.), Korsós helyett Róth (72.), Miklós helyett Domján (75.), illetve Csordás helyett Kiss, Erős helyett Csillag (mindkettő a szünetben), Csiszár helyett Duró (64.)
    jók: Bíró, Dvéri, Vancsa, illetve Kiss, László, Rósa

Kezdőcsapatok:

Videoton FCF:
    Bíró - Schindler, Urbonas, Dulic - Tóth A., Miklós, Dvéri, Vancsa, Schneider - Takács, Korsós

BVSC:
    Koszta - Komlósi, László, Bondarenko - Rósa, Csiszár, Erős, Usvat, Füzi Á. - Csordás, Bükszegi

Tapogatózó játék után a 18. percben szerezte meg a vezetést a Videoton. Dvéri jó ütemű átadására remekül bújt ki a védők között Vancsa, és 12 méterről a kimozduló Koszta mellett lőtt a kapu közepébe (1-0). A gól után kiegyenlítettebb lett a játék, a BVSC is többet veszélyeztetett, de a hazai együttes kontrái veszélyesebbek voltak, és növelhette is volna előnyét a hazai együttes.

A második félidőben változott a játék képe, a BVSC egyértelműen támadásba lendült. A 46. percben Kiss 18 méteres bal felső sarokba tartó lövését nyomta szögletre Bíró. Az 59. percben eldönthette volna a mérkőzés sorsát Vancsa: Takács jobb oldali beadását hat méterről, óriási helyzetben fejelte mellé. A 63. percben a kitörő Füzit a kaputól nyolc méterre Miklós felvágta. A büntetőt Usvat a bal alsó sarokra lőtte, Bíró azonban kitűnő vetődéssel szögletre hárított. A 69. percben Duró jobb oldali beadását Kiss öt méterről fejelte a kapu bal alsó sarkába (1-1).

Közepes színvonalú, küzdelmes mérkőzésen két ellentétes félidőt láthattak a nézők. Szünet után - akárcsak Siófokon - gyengébben játszott a Videoton, a BVSC viszont feljavult, megérdemelten egyenlített és rabolt pontot a Sóstói-stadionból.