Győri ETO FC - Haladás VFC-Milos Sped 3 : 0 19:00

Győri ETO FC - Haladás VFC-Milos Sped 3-0 (0-0)
    Győr, 12 000 néző, V: Bede

gólszerzők: Fehér (54.), Korsós (58.), Vayer (62.)
    sárga lap: Szarvas (66.), illetve Baumgartner (39.), Bonchis (42.), Vidóczi (49.)
    cserék: Csató J. helyett Fodor (52.), Gőgh helyett Puglits (58.), Vayer helyett Bodor (76.), illetve Gabala helyett Balassa (61.), Vidóczi helyett Plókai M. (61.)
    jók: Lakos, Korsós, Fehér, illetve Kovács, Balogh

Kezdőcsapatok:

Győr:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Mracskó, Csató J., Gőgh, Salagean - Szarvas, Fehér M., Vayer

Haladás:
    Németh - Varga, Tóth, Gabala, Zugor - Bonchis, Baumgartner, Kovács, Balogh - Fehér Cs., Vidóczi

Alaposan megszervezett védelemmel állt fel a nyugat-dunántúli rangadóra Győrött a vendég szombathelyi gárda a pontszerzés reményével. Az első kihagyott helyzet is a vasiak nevéhez fűződött, amikor a 4. percben Balogh beadását Bonchis 10 m-ről csúnyán fölé lőtte. Az első veszélyes hazai akció a 7. percben volt látható, de Csató J. 17 m-es lövése elkerülte a bal felső sarkot. Enyhe győri fölényben teltek a percek, a hazaiaknál azonban hiányzott a korábbi időszakban már megszokott lendület. De ebben közrejátszott a Szombathely jó védekezése is. A győriek csak távoli lövésekkel kísérleteztek, elsősorban Gőgh révén, de eredménytelenül. A 43. percben Csató J. szabadrúgása jelentett még eseményt, de 25 m-es lövése elkerülte a bal sarkot.

A második félidőt nagyobb tempóval kezdték a győriek, és ez gyors eredményt is hozott. A frissen beállt Fodor ugratta ki a jobb oldalon Fehért, aki 14 m-ről a jobb alsó sarokba bombázott az 54. percben (1-0). Az 58. percben jött az újabb győri gól. Vayer jobboldali szögletét Korsós fejelte 5 m-ről a hálóba (2-0). A 61. percen kettős cserét hajtott végre a Szombathely, és erre kaptak egy újabb gólt. A 62. percben Mracskó indította Vayert a jobb oldalon, aki egy csel után 10 m-ről a hálóba lőtt (3-0). Jelentős előnye birtokában kissé visszafogta a tempót az ETO, és a Haladás kijött a szorításból. A mérkőzés utolsó perceiben újabb győri helyzetek következtek, a gól azonban már elmaradt.

A győrieknek egy gyenge első félidő után a második játékrészben produkált jó játéka elég volt a jelentős különbségű győzelemhez.