Vác FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 0 15:00

Vác FC - Zalahús-ZTE FC 0-0
    Vác, 1000 néző, V: Makai
    sárga lap: Molnár B. (56.)
    piros lap: Molnár B. (60.)
    csere: Vén helyett Kádár (65.), Lévai helyett Sándor T. (75.), Horváth P. helyett Füle (83.), illetve Kámán helyett Kocsárdi (65.), Casoltan helyett Molnár A. (88.), Sebők helyett Németh T. (89.)
    jók: Kasza, Vojtekovszki, Andrássy, illetve Vlaszák, Csóka

Kezdőcsapatok:

Vác:
    Hámori - Strasser - Lévai, Kasza - Vojtekovszki, Boda, Vén, Schwarcz, Nyikos - Andrássy, Horváth P.

ZTE:
    Vlaszák - Csóka, Nagy A., Filó - Szőke, Molnár, Kovács N., Gaál - Sebők, Kámán, Casoltan

A 8. percben 14 m-ről Kasza emelt a kapu fölé. A 12. percben Vojtekovszki kapura lőtt, Andrássy belepöckölt a labdába, Vlaszák kapus azonban magabiztosan védett. Öt perccel később Vojtekovszki beadása elgurult a gólvonal előtt, de nem volt váci támadó a közelben, aki bepasszolta volna a labdát a kapuba. Az ellentámadásból Casoltan egyedül tört kapura, a 16-oson belülről lőtt, ám a labda elkerülte a jobb felső sarkot. A 29. percben Andrássy két lépésről Schwarcz elé tálalt, a 16-osról megeresztett lövés centiméterekkel suhant el a bal kapufa mellett. A félidő legnagyobb helyzetére 37 percet kellett várni. Ekkor Vojtekovszki Andrássyhoz játszott, ő mellel visszatette a labdát Horváthoz, aki kapura lőtt, ám Vlaszák bravúrral védett.

Az 51. percben Nyikos szabadrúgását Kasza kapura fejelte, de a labda telibe találta a zalaegerszegi hálóőrt, s odalett a helyzet. Nem sokkal később Szőke indította Kámánt, ám mielőtt lőhetett volna, Hámori kapus megelőzte őt a mentéssel. Egy óra múltán Molnár B.-nek már a második sárga lapot mutatta fel a játékvezető, ezért villant a piros lap is...

A 80. percben Nyikos 22 m-es lövése éppenhogy elkerülte a kaput, majd Vojtekovszki egy szöglet után próbálkozhatott, ám a bombalövést kiöklözte Vlaszák. A 89. percben Boda keresztbe ívelése Vojtekovszkihoz szállt, ám ő a kapu helyett a kapust találta telibe.

Egymás hibájából éltek a csapatok. A hazaiak gyakrabban jutottak el a kapuhoz, ám Andrássyék nem koncentráltak eléggé, s elhamarkodták a helyzeteiket. A vendégcsapat csak elvétve ért oda Hámori kapujáig, ám gólhelyzetet nem sikerült kialakítania. Jellemző, hogy a félidőben 2:1 volt a szögletarány a Vác javára. A 60. percben Molnár kiállítása után jelentősen változott a játék képe, fölénybe kerültek a hazaiak. Ekkor már percenként követték egymást a sarokrúgások, a vendégek azonban fegyelmezetten védekeztek, sőt, néhány kontraakcióra is tellett az erejükből. Gól viszont nem esett a mérkőzésen. Ezzel megszakadt a Vác hét mérkőzésen keresztül tartó győzelmi sorozata.