Debreceni VSC-Epona - Siófoki Bányász FC 1 : 0 13:00

Debreceni VSC-Epona - Siófoki Bányász 1-0 (1-0)
    Debrecen, 5000 néző, V: Hanyecz

gólszerző: Djurisic (33.)
    sárga lap: Arany (40.), illetve Pest R. (8.), Győri (47.), Kovács (85.)
    piros lap: Juhász (92.)
    cserék: Arany helyett Bodnár (71.), Ilea helyett Sira (78.), Pető helyett Madar T. (90.), illetve Sallai helyett Bozsér (46.), Perger helyett Szabó Z. (66.), Pest R. helyett Pest K. (78.)
    jók: Szabó J., Pető, Djurisic, illetve Győri, Pest R.

Debrecen:
    Nagy Z. - Gojan - Vadicska, Szabó J., Pető - Dombi, Arany, Böőr, Ulveczki - Djurisic, Ilea

Siófok:
    Posza - Bimbó - Juhász, Szabadi, László - Kovács, Győri, Sallai, Perger - Pest R., Ördög

A 11. percben Böőr a 16-os jobb oldalán kapott labdát, az alapvonalról lőtt, de az oldalháló tetejét találta el. Húsz perccel később siófoki szöglet után Kovács elé került a labda, aki 20 m-ről lőtt, de Nagy Z. a léc alá tartó labdát szögletre ütötte. A 33. percben Böőr passzolt Aranyhoz, a vendégek 16-osának bal oldalán, a középpályás keresztbeívelt, s Djurisic közelről a hálóba lőtt (1-0).

A 70. percben Pető jobboldali szabadrúgását Djurisic a 11-es pontról csúsztatta centikkel a jobb sarok mellé. Négy perccel később Pest R. lépett ki a debreceni védők közül, majd közelről lőtt, Nagy lábbal, bravúrral védett. A 90. percben Dombi balról, 25 m-ről vállalt el egy szabadrúgást, labdája kevéssel kerülte el a kaput. A 92. percben siófoki szöglet után Bodnár próbált felszabadítani, Juhász szándékosan rátartott a debreceni játékos lábára, a játékvezető azonnal kiállította a vendégjátékost.

A felázott, nehéz talajú pályán a Debrecen az első félidőben nagy mezőnyfölényt harcolt ki, amely góllá is érett. A második játékrészben valamelyest feljavult a Siófok, kiegyenlítettebb lett a játék, de a hazai győzelem nem forgott veszélyben.