Debreceni VSC-Epona - Ferencvárosi TC 1 : 0 14:30

Debrecen, 12 000 néző, V: Bede

gólszerző: Szabó T. (43.)
    sárga lap: Szabó T. (3.), Gojan (6.), illetve Szűcs (19.), Páling (28.), Nagy N. (73.), Vámosi (86.), Miriuta (90.),
    piros lap: Szűcs (76.)
    csere: Szabó J. helyett Stupar (39.), Szanyó helyett Ilea (59.), Böőr helyett Ulveczki (76.), illetve Páling helyett Nicsenko (46.), Jagodics helyett Schultz (46.), Milovanovic helyett Vámosi (63.)
    jók: Pető, Gojan, Vadicska, Szatmári, Szabó T., Dombi Sira, illetve Nagy N., Horváth, Milovanovic

Debrecen:
    Nagy Z. - Gojan - Pető, Szatmári - Vadicska, Szanyó, Szabó J., Szabó T., Böőr - Dombi, Sira

Ferencváros:
    Hajdu - Dragóner - Milovanovic, Jagodics, Szűcs - Páling, Vincze, Miriuta, Nagy N. - Horváth, Zavadszky

A 6. percben jobb oldali bedobás után Pető 20 m-ről lőtt, a felső lécről vágódott vissza a labda a játéktérre. Két perccel később bal oldali szögletet követően Gojan az ötösről fejelt, Hajdu bravúrral védett. A 21. percben Vadicska szöktette Dombit, aki elhúzta a kifutó Hajdu mellett a labdát, majd kisodródva, a 16-os vonalán még egyszer becsapta a vendégek kapusát, de lövését a gólvonalon álló Szűcs mentette. A 24. percben Miriuta ívelt keresztbe a jobb oldalra, Zavadszky 16 m-ről a kapu mellé lőtt. A 30. percben Szanyó szabadrúgása után Hajdu a kapufára tolta a labdát. Az ellentámadásból Zavadszky a balösszekötő helyéről egyedül törhetett kapura, de aztán a jó ütemben kimozduló Nagy hárított. A 42. percben Vincze indult el a hazai térfél jobb oldaláról. A 16-oson belül a kifutó Nagy mellett is elgurította a labdát, de Bede játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Egy perccel később Szabó T. cselezgetett a vendégek 16-osának bal oldalánál, aztán felnézett, és a kint álló Hajdu fölött a bal felső sarokba csavarta a labdát (1-0).

A 48. percben bal oldali beadás után Nagy N. lőtt kapásból, s telibe találta a jobb kapufát. Az 50. percben Pető végezhetett el szabadrúgást 25 m-ről, a jobb sarok fölött szállt el a labda. Az 55. percben Dombi lódult meg saját térfeléről, majd Sirához passzolt, akinek lövését Hajdu védte, a kipattanót pedig Böőr lőtte mellé. A 75. percben Szűcs mezénél fogva visszahúzta Dombit, és mivel a ferencvárosi játékosnak már volt egy sárga lapja, a játékvezető kiállította. A 92. percben Szabó indította Dombit, aki középre adott, Sira lövésébe még Hajdu beleért, a labda a kapufáról pattant ki.

A harcosan játszó Debrecen megérdemelten győzött.