Győri ETO FC - Siófoki Bányász FC 2 : 1 19:00

Győri ETO FC - Siófoki Bányász SE 2-1 (1-0)
    Győr, 7000 néző, V: Márton

gólszerzők: Fehér (74.), illete Ördög (88.), Csató S. (34.)
    sárga lap: Salagean (72.), illetve Perger (20.), Kriston (50.)
    csere: Vayer helyett Szarvas (59.), Csató J. helyett Böjte (65.), Fodor helyett Cseke (83.), illetve László helyett Bozsér (51.), Szabó helyett Pest K. (68.), Sallai helyett Regis (85.)
    jók: Salagean, Lakos, Csató S., illetve Posza, Bimbó

Győr:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Mracskó, Csató S., Csató J., Salagean - Fodor, Fehér, Vayer

Siófok:
    Posza - Kriston, Bimbó, Juhász, László - Perger, Sallai, Kovács, Győri - Ördög, Szabó

A kezdő sípszó után az ETO lépett fel kezdeményezőleg, amit két gyors Vayer-szöglet is jelzett. Támadott a Győr, de Poszának csak a 24. percben volt először védenivalója, amikor Vayer szöglete után Korsós jobb sarokba tartó fejesét ütötte ki. A 30. percben már a siófokiak kapusa is verve volt, de Salagean 12 m-ről a bal kapufa mellé lőtt. A 34. perc hozta meg a hazaiak vezető gólját. Salagean 20 m-es lövését Posza kiütötte, az érkező Csató S. 12 m-ről a kapuba lőtt (1-0).

Az első hazai helyzet az 52. percben kimaradt, Fodor jobb oldali beadását Fehér a bal kapufa mellé lőtte. A 62. percben Ördög hagyott ki egyenlítési lehetőséget, középen állva hagyta a győri védőket, de 12 m-ről fölé lőtt. A 74. percben növelte előnyét a Győr. Mracskó a jobb oldalon az alapvonalig verekedte magát, középre adott és Fehér 2 m-ről a jobb sarokba pofozta a labdát (2-0). A 88. percben szabadrúgás után Ördög szépített (2-1).

Közepes színvonalú mérkőzésen igazából csak a győzelemnek örülhettek a hazaiak, mert a mutatott játék nem volt meggyőző.