Tiszakécske FC - Ilzer-Stadler FC 1 : 0 19:00

Tiszakécskei FC - Ilzer-Stadler FC 1-0 (0-0)
    Tiszakécske, 4000 néző, V: Kiss B.

gólszerző: Besserman (66.)
    sárga lap: Holló (43.), Izsák (55.), Molnár (79.), Balla L. (83.), illetve Resko (48.), Károlyi R. (85.)
    csere: Holló helyett Maczkó (a szünetben), Balla M. helyett Nedelea (77.), Szántó helyett Bánföldi (57.), illetve Bajusz helyett Korol (83.), Lázár helyett Károlyi R. (71.), Boksan helyett Károlyi G. (71.)
    jók: Izsák, Molnár, Barna, Besserman, illetve Molnár, Kertész, Schultz

Tiszakécske:
    Nagy Zs. - Balla L., Izsák, Barna, Bujáki - Holló, Molnár I., Besserman, Szántó - Balla M., Török

Stadler:
    Nagy G. - Schultz, Kertész, Vincze - Boksan, Resko, Molnár Z., Rosta, Kun - Bajusz, Lázár

Az első helyzet a 9. percben a Stadler előtt adódott. Ekkor Bajusz vált le őrzőiről, jól adott be, Barna az ötösön vágta ki a labdát Lázár elől. A 15. percben Holló remek elfutás után Törökhöz adott, akitől - jó helyzetben - elpattant a labda. A 25. percben Balla M. jól időzített átadásával Molnár lépett meg középen, egyedül vezethette rá a labdát Kertészre, ám csel helyett egy pontatlan átadással próbálkozott.

A 66. percben Bánföldi a jobb oldalról a balösszekötő helyen érkező Besserman elé adott, aki egy lépés után jobbal, 28 m-ről a bal felső sarokba lőtt (1-0). A gólt követően lett csak izgalmas a mérkőzés, a Stadler is nagyobb sebességre kapcsolt, ám a kapuig csak a 82. percben jutottak el a vendégek: Korol elől Nagy Zs. az ötösön önfeláldozó vetődéssel szerezte meg a labdát.

A tétnek megfelelően ideges légkör jellemezte a két Bács-Kiskun megyei csapat találkozóját, amelyet egy jó lövéssel a hazaiak nyertek meg.

2. avatar: Cupi
    2015.07.07, 20:52
    Ezen a meccsen volt h Stadler úr fogadott a Kécskei tulajjal 1 Mercedesben, Józsibá elküldte a kocsit, csak annyit kért hogy a sofőrjét valahogy vigyék/vitessék vissza. smiley