Győri ETO FC - Ilzer-Stadler FC 3 : 0 19:00

Győri ETO FC - Ilzer-Stadler FC 3-0 (2-0)
    Győr, 5000 néző, V: Megyebíró

gólszerzők: Fehér (39., 44., 74. - utóbbit 11-esből)
    sárga lap: Schultz (60.)
    csere: Korsós helyett Böjte (77.), Fodor helyett Vayer (77.), illetve Molnár helyett Bajusz (52.), Resko helyett Sallai (67.), Hleba helyett Károlyi R. (85.)
    jók: Lakos, Somogyi, Fehér, illetve Hleba

Győr:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Mracskó, Csató S., Somogyi, Salagean - Fodor, Fehér, Sütöri

Stadler:
    Nagy G. - Schultz, Kertész, Resko, Vincze - Hleba, Korol, Molnár Z., Farkas - Ciprian, Kovács

Az első perctől az ETO játszott fölényben, előbb Salagean, majd Fodor előtt nyílt gólszerzési lehetőség öt percen belül, majd Sütöri 20 m-es lövése talált csaknem utat a kapuba. A vendégek fél óra elteltével jutottak el először a győri kapuig. A 39. percben megtört a jég, Fehér fordult le a 16-os vonalán, és nagy erővel a jobb sarokba lőtt (1-0). A 44. percben Somogyi jobb oldali szögletét Fehér fejjel továbbította a kapuba (2-0).

A második félidő is győri rohamokkal indult, s az 53. percben már gólt kiáltottak a hazai szurkolók, de Somogyi fejesénél a labda elgurult a jobb kapufa mellett. Beszorította ellenfelét a hazai csapat, és több esetben is csak a szerencse mentette meg a Stadlert az újabb góltól. A 74. percben Salageant Schultz buktatta a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Fehér értékesített (3-0). A 88. percben Vayer csaknem újabb gólt szerzett, de 8 m-es lövése a keresztlécről nem be, hanem kifelé pattant.

Jó játékkal és a gólerős Fehér Miklós révén könnyű győzelmet aratott a Győr a Stadler ellen.