Balaton TV-Siófok - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 2 14:30

1. avatar: fgymat
    2019.01.24, 10:42
    4. perc: Strasser előrevágott labdájára Sebők startolt a jobbösszekötő helyén. A csatár lefutotta Szabadit, majd 11 méterről lőtt. Posza még bravúrral védett, ám a kipattanó labdát Szabadi nem tudta elrúgni, így a teljesen üresen érkező Molnár Balázs tíz méterről, középről a jobb alsó sarokba lőtt.

Nemzeti Sport
    1999.03.14

2019.01.17, 11:22
    Az MTI szerint Molnár helyett Strasser az első gólszerző.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2019.01.17, 11:21
    Siófok, 1999. március 13. szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 20. fordulójában:

Siófok FC - Zalahús ZTE FC 0-2 (0-2)
    Siófok, 3000 ezer néző, V: Szabó Zs.

gólszerzők: Strasszer (3.), Sebők (45.)
    sárga lap: Pest K. (73.), illetve Szabó II. (50.)

Siófok:
    Posza - Kovács B., Bimbó, Sallai (Juhász, 61.), László - Ördög (Pest K., 61.), Csoknay, Győri, Szabadi (Kun, a szünetben) -Lukács, Szabó Z.

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Csóka (Tóth Z., 85.), Strasszer, Szabó I., Molnár B. - Babati, Szabó II. (Varga, 76.), Arany, Németh (Molnár Á., 64.) - Sebők, Ferenczi

3. perc: Sebők elfutott a jobbszélen, az őt támadó Szabadi lyukat rúgott, így a csatár beadott, labdáját pedig Strasszer 3 m-ről a jobb alsó sarokba gurította (0-1).
    45. perc: Egy hosszan előrevágott labdára Sebők csapott rá, és 18 m-ről váratlanul kilőtte a jobb felső sarkot (0-2).

Igen jó iramú, változatos mérkőzést vívott a két jól felkészített csapat. A vendégek gyors gólja után nem adták fel a siófokiak, de helyzetek sokaságát hagyták ki. A félidő utolsó percében a védők sorozatos hibái miatt újabb gólt kapott a hazai együttes. A második félidőt pedig hiába támadta végig a Siófok, nem bírt a gyors zalaegerszegi védőkkel, s így a lehetőségeiket jobban kihasználó vendégek megérdemelten jutottak a győzelemhez.