Balaton TV-Siófok - Nyírség-Spartacus FC 1 : 1 17:35

SÁRGA LAP: László A. (Szabó Attila buktatásáért) a 48., Kiss

1999.04.13

2019.01.02, 13:11
    Az MTI szerint László András kapott kapott László Barnabás helyett.

3. avatar: magyarfutball.hu
    Siófok, 1999. április 12. hétfő (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 24. fordulójában:

Balaton TV-Siófok - Nyírség-Spartacus FC 1-1 (1-1)

Siófok, 2000 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Lukács (10.), illetve Gerliczki (19.)
    sárga lap: László A. (52.), illetve Kiss Gy. (60.)

Siófok:
    Posza - Juhász, Bimbó, Sallai, László A. - Kovács B., Csoknay, Győri (Pest K. 19.), Perger (Kun 60.) - Lukács, Szabó Z. (Szabó S. 75.)

Nyíregyháza:
    Celeszki - Ács, Kiss Gy., Nagy S. Karkusz - Kondora, Kirchmayer (Bessenyei 65.), László, Gerliczki (Szabó A. a szünetben) - Baranyi, Novák (Azoitei 73.)

10. perc: Megszerezte a vezetést a Siófok. László jobboldali beívelését Lukács 8 m-ről a kapu közepébe fejelte (1-0).
    19. perc: Ács jobboldali beadását Posza röviden ütötte ki, és a berobbanó Gerliczki közelről a kapuba lőtt (1-1).
    52. perc: László beadását Szabó Z. a kapu torkából rúgta fölé.
    62. perc: Gyors ellentámadás végén Kirchmayer 8 m-ről a kifutó Poszába lőtte a labdát.
    74. perc: Tüzijátékot rendezett a Siófok az ellenfél kapuja előtt, három esetben is vagy a kapufáról vagy a kapusról pattant vissza a labda.

Igen alacsony színvonalú mérkőzést vívott a két csapat. A Siófok többet támadott, több helyzete is volt, míg a Nyíregyháza kontratámadásokra épített. A látottak alapján a döntetlen igazságosnak mondható.