Gázszer FC - Balaton TV-Siófok 1 : 3 19:00

1. avatar: fgymat
    2019.01.24, 04:37
    21. perc: Középről, a kaputól 24 méterre szabadrúgást lőhetett a Siófok. Sallai legurításából Győri nagy erővel bombázott kapura, a labda azonban megpattant a sorfalban álló Simeken, s becsorgott a jobbra mozduló Kövesfalvi mellett a bal alsó sarokba. Öngól.

Nemzeti Sport
    1999.05.23

2018.11.26, 13:07
    Az MTI Simek öngólját Győrinek adja.

3. avatar: magyarfutball.hu
    Akasztó, 1999. május 22. szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 31. fordulójában:

Gázszer FC - Balaton TV-Siófok 1-3 (0-1)

Akasztó, 300 néző, V: Bede
    gólszerző: Simek (49.), illetve Győri (21.), Pest K. (63.), Soós (86.)
    sárga lap: Juhász (42.), László (66.)
    cserék: Korol helyett Móri (57.), Salacz J. helyett Tiber (81.), illetve Szabó helyett Ördög (54.), Lukács helyett Soós (81.), Pest K. helyett Szabadi (87.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Urbonas - Dulics, Zimmermann - Salacz J., Dvéri, Bekő - Simek, Földes

Siófok:
    Posza - Juhász, Bimbó, László A. - Pest K., Sallai - Kovács B., Győri, Perger - Lukács, Szabó Z.

21. perc: Szabadrúgáshoz jutott a Siófok a Gázszer kapujától 24 méterre: Sallai Győri elé passzolta a labdát, akinek a lövése a sorfalon megpattant, s a labda a bal alsó sarokba vágódott (0-1).
    29. perc: Dulics jobb oldali beadásáról Dvéri az ötös vonalánál centiméterekkel maradt le.
    49. perc: Salacz jobbról élesen középre adott, Simek 7 méterről célozta meg a kaput, Posza csak beleérni tudott a lövésbe (1-1).
    51. perc: Földes cselezgetett a 16-oson belül, visszagurított Zimmermann elé, a 16 m-es lövést Posza hárította.
    56. perc: Lukács került helyzetbe, lövését Kövesfalvi lábbal mentette.
    63. perc: Pest K. tisztán vette át a labdát a bal oldalon, a 16-os sarkánál kicselezte Urbonast és jobb belsővel, 14 méterről a kapu bal oldalába csavarta a labdát (1-2).
    68. perc: Dvéri szögletét Zimmermann a bal kapufa mellé fejelte.
    80. perc: Sallai 30 méteres, nagyerejű szabadrúgása csak centiméterekkel kerülte el a bal felső sarkot.
    86. perc: Pest K. bal oldalról átívelte a labdát Soós elé, aki kapásból, 14 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-3).
    88. perc: Sallai 22 méteres szabadrúgását Kövesfalvi a jobb felső sarok fölé tolta.

Az első félidő könnyen felejthető volt, szerencsés góllal szerzett vezetést a Siófok. A második játékrészben a Siófok kontrákra játszott, aminek az egyenlítés után két gól és iztos győzelem lett az eredménye.