Vasas Danubius Hotels - Győri ETO FC 1 : 0 19:00

Vasas DH-Győri ETO FC 1-0 (1-0)
    Fáy utca, 3000 néző, V: Ábrahám
    gólszerző: Tiber (36.)
    sárga lap: Farkasházy (31.), illetve Vasas (55.), Böjte (90.)
    cserék: Farkasházy helyett Szilveszter (64.), Kabát helyett Sowunmi (79.), Tiber helyet Simek (87.), illetve Nagy helyett Erős (a szünetben), Herczeg helyett Vayer (69.)

35. perc: Farkasházy ugratta ki Tibert, aki ballal, 13 m-ről lőtt, a labda a jobboldali kapufa tövéről pattant mellé.
    36. perc: gyors Vasas-támadás végén Kabát átadását Aranyos bal oldalról középre gurította, s az érkező Tiber 6 m-ről az üres kapuba passzolt (1-0).
    44. perc: Vasas jobboldali beadását Csiszár 7 m-ről fejelte kapura, Kövesfalvi bravúrral védett.
    46. perc: Farkasházy baloldali szögletét Tiber tovább csúsztatta, s Kabát 4 m-es fejesét Posza óriási bravúrral a léc fölé tolta.
    73. perc: Vayer 17 m-es szabadrúgását Kövesfalvi biztosan védte.
    87. perc: Aranyos jobboldali szögletét Galaschek 7 m-ről fejelte a kapu mellé.

Alacsony színvonalú mérkőzésen a győriek bátortalan támadó játékuknak köszönhetően veszítettek a rendkívül pontatlanul játszó Vasas otthonában.