2018.04.19, 12:22
    Siófok, 2000. április 5., szerda (tud.) - Labdarúgó PNB, 25. forduló:

Siófok FC-Debreceni VSC 4-1 (0-1)
    Siófok, 1000 néző, V: Puhl
    gólszerzők: Földes G. (52., 61.), Kulcsár (59.), Lukács (86.) illetve Bagoly (17.)
    sárga lap: Juhász (44.), Jerson (60.), Kulcsár (60.), Szabadi (80.), illetve Zahorecz (46.), Goian (74.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Bimbó, Soós (Szabadi, 53.) - Babos, Grósz, Kovács, Hanák - Kulcsár, Jerson (Lukács, 78.), Földes G. (Sánta, 87.)

Debrecen:
    Fekete - Bodnár, Goian, Zahorecz (Sándor Cs., 50.), Bernáth - Dombi, Vadicska, Bagoly, Siklósi - Sabo (Várszegi, 76.), Kerekes (Ulveczki, 76.)

2. perc: Jerson lépett ki középen Grósz átadásával, a kifutó Fekete mentett a csatár elől.
    15. perc: Kovács 18 m-es lövését védte Fekete.
    17. perc: szöglet után Bagoly fejelt 6 m-ről Bíró kapujába (0-1).
    45. perc: Bodnár buktatta Juhászt a 16-oson belül. A büntetőt Kovács a kapu mellé lőtte.
    52. perc: Juhász szöktette jobboldalon Földest, aki kicselezte Goiant, majd a kifutó kapus mellett a bal alsó sarokba gurított (1-1).
    59. perc: Jerson ment el a baloldalon, kicselezte Goiant, a kifutó kapust megelőzve középre gurított, az érkező Kulcsár az üres kapuba továbbított (2-1).
    61. perc: labdaszerzés után a pálya közepén Jerson ugratta ki Földest, aki rávezette a labdát a kapusra és egy csel után a hálóba lőtt (3-1).
    75. perc: Kulcsár 16 m-es szabadrúgása a felső lécen csattant.
    86. perc: Földes vezette a labdát Fekete kapusra, aki szabálytalankodott vele szemben, Puhl továbbot intett, Lukács ott termett és a hálóba lőtt (4-1).

Az első félidőben semmi nem sikerült a hazaiaknak, még a 11-est is elhibázták, de második félidei lelkes játékuk alapján ilyen arányú győzelmük is megérdemelt.