Vasas Danubius Hotels - Vác FC 3 : 0 18:00

Vasas Danubius Hotels-Vác FC 3-0 (1-0)
    Fáy utca, 4000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Aranyos (20.), Kabát (48., 83.)
    sárga lap: Burzi (36.), Somogyi (86.)
    csere: Simek helyett Szilveszter (a szünetben), Tiber helyett Pál (70.), illetve Telek helyett Krajecz (a szünetben), Hirt helyett Bucsi (a szünetben), Burzi helyett Almási (64. perc)

20. perc: Kabát ügyes csellel lerázta a bal szélen Burzit, középre gurított, és az érkező Aranyos 12 m-ről habozás nélkül laposan a bal sarokba lőtt (1-0).
    26. perc: Aranyos ívelt keresztbe a bal oldalról, a váci védők feje felett átszállt a labda, Sowunmi lekezelte, de az ötösről óriási helyzetben a jobb sarok mellé lőtt.
    48. perc: Sowunmi kapott egy átadást a jobb oldalon, hosszan vette át a labdát, az így Kabát elé perdült, aki még 10 métert vezette, majd a léc alá bombázott (2-0).
    83. perc: Jobboldali támadást követően Szilveszter az alapvonalról visszagurított, a lendületből érkező Kabát 10 m-ről a jobb sarokra lőtt, labdája a kapufáról perdült a hálóba (3-0).

A csak védekező és a nagy gólkülönbségű vereséget elkerülni akaró váciakkal szemben a Vasas félgőzzel is könnyedén szerezte meg a három pontot.