Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC 0 : 3 18:00

2. nemzetisport.hu: 4.130
  3. mezokovesdzsory.hu: 4.215
Sold out!

2024.04.03, 21:54 (szerk.: 2024.04.03, 21:54)
    Sima volt.Meglepett Pászka jó középpályás játéka,persze az ellenfél egy nb2-s volt,de akkor is.Kérdés mire lenne képes egy komolyabb csapat ellen.Ha matematikailag megvan a bajnoki címvédés,ki lehet próbálni máskor is.

Lassan mostmar Sztanko ‘rovasara’ irom hogy olyan jatekosokbol hoz ki korrekt jatekot sokszor mas posztokon akikrol mar mindenki lemondott. Wingo, Loncar es ha Loribol is lenne Sigi klon…

Óriási fölényben játszottunk. Loncar játéka egyre hasznosabb. Márki ma is jól játszott. Hajtott, mint állat. Sevikjan ügyes kis focista. Szerintem Sztanko nyugottan számithat majd rá is. Jó csapat vagyunk. Meg kell nyerni a bajnokságot!

Ez a Szevikjan gyerek nagy penge sztem. Ma kevés idő alatt többet mutatott, mint a komplett zsóri egész meccsen!
    Márki egyre nagyobb kedvencem, Zaki zakatolt, mint mindig. Maki a szokásos tanári jatékát tolta. Loncsi nagyot játszott ma is,és egyre magabiztosabb. Barni, meg ugye Barni.
    És szegény Kodró!!!

A màsodik fèlidö kemèny erödemonstràció volt. Ha nem àllnak vissza 5 vèdős jàtèkra, minimum 5 a vège de, ne legyünk telhetetlenek. A tabella helyreàllt.smiley

Rebrov távozása óta ez az 55 pont 25 meccs után egyébként a legjobb teljesítményünk (tavaly 51, azelőtt 52 pontunk volt ennyi meccs után)

Az első félidő felejthető, a második az már jobb volt, de ilyen gyenge ellenféllel szemben azért többet kellene nyújtani. Még szerencse, hogy a Paks is gyengélkedik. Azt azért nem mondanám, hogy jó úton járunk!

Barni helye megkérdőjelezhetetlen elől. A maradék 2 vagy 3 (felállástól függően) támadó pozícióra elég komoly verseny lesz így, hogy Marki és Zaki továbbra is jó formában vannak, Traore és Katona meggyógyultak, Sevikyan kezd belejönni, és talán Ben is kezdi megtalálni a formáját. Lisztesről már nem is beszélek, bár azt gondolom, hogy ő már nem sokat fog játszani. És bár kedvelem a játékát, van elég sok emberünk, akit inkább kéne tűzben tartani, és építeni a következő szezonra. Persze lesz sok meccs, rotálunk majd rendesen. Ezért is fontos, hogy verjük a Brióst, és megmaradjon a Magyar Kupa is.

A mai meccs megmutatta,hogy Deki jobban tud rotálni mint az elődei.

A mezőkövesdi csapaton látszott, hogy néhány játékos már a következő csapatára gondolt. Szerencsére.

Többen írjátok, hogy a matyók feladták. Az első félidőben biztosan nem. Ügyes labdakihozatalok után helyzeteket is teremtettek. Viszont nagyon jók voltunk, ezért nem volt esélyük.

Varga Ádinak több munkája volt az edzésen, mint a meccsen. A Matyó-csapat lélekben feladta.

Loncsi előtt megemelem a kalapomat, így kell visszatérni. Nagyon örültem Lóri és Adamo visszatérésének is. Edgarból jó játékos lesz, látszik jó viszonyban van a labdával. Csank mestert idézném: "van benne anyag".

Remélem Endi is megkapja a lehetőséget, hozzáteszem: Mackrekis jól játszott - ez pech -.

Jó volt tegnap lent a helyszínen szurkolni.

Tetszik a harmadik gól előtt a fetrengő jobbhátvéd, talán Cseke, akiről Ben tudomást sem vett. Eljátszotta a nagyhalált, de ha talpon marad, nem biztos, hogy BArni lőni tud.

A vasárnapi meccsen 4-1-4-1-ben játszottunk, 67%-ban birtokoltuk a labdát, 88%-kal passzoltunk (passztempó: 17.6, hosszúpassz-arány: 5.5%, PPDA: 7.2). A párharcarány 115-97 volt ide – a támadópárharcaink nagyon magas arányát, 47%-át, a védekezőpárharcoknak pedig a 65%-át nyertük, a fejpárbajok aránya 16-12 volt ide. A mezőkövesdi térfélen 51 labdát szereztünk (Ben Romadan és Civic 8-8, Maiga és Zachariassen 6-6), ők 14-et a miénken.

49 támadásból 22 lövésig jutottunk, 9 talált kaput (Mezőkövesd 13 / 6 / 2). Az xG-arány 2.39-0.49, az xcG-arány 3.08-0.26 volt. 32 beadásunkból 9 volt pontos. Nekünk 3-szor, a hazaiaknak 38-szor kellett tisztázniuk. Csonka szerint mi 14-szer, a hazaiak 10-szer szabálytalankodtak.

Varga Á. 2 lövést (0.26) kellett védjen, 32 passzából 29 volt pontos, 2-szer jött ki.

Makreckis 92 akciójának 82%-a volt sikeres, 1 helyzete volt (0.03). 93%-kal passzolt, 8 cseléből 6, 16 párharcából 11 volt sikeres. 5 labdát vesztett, 8-at szerzett, 3 passzt lopott. 2 helyzetet készített elő (0.17).

Abena 87 akciójának 83%-a volt sikeres, 95%-kal passzolt, 20 párharcból 15-t nyert meg. 5 labdát vesztett, 12-t szerzett, 3 passzt lopott.

Cissé 88 akciójának 86%-a volt sikeres, 1 helyzete volt (0.4). 93%-kal passzolt, 8 párharcának felét nyerte meg. 6 labdát vesztett, 10-et szerzett, 1 passzt lopott.

Civic 99 akciójának 66%-a volt sikeres, 2 lövése volt (0.01). 79%-kal passzolt, 17 párharcból 7-et nyert meg. 14 labdát vesztett, ennyit szerzett, 4 passzt lopott. 4 helyzetet készített elő (0.18).

Maiga 67 percet játszott, 99 akciójának 76%-a volt sikeres. 92%-kal passzolt, 17 párharcból 8-at nyert meg, 11 labdát vesztett és szerzett, 4 passzt lopott.

Zachariassen 67 akciójának 76%-a volt sikeres, 1 helyzete volt (0.4). 84%-kal passzolt, 18 párharcból 13-at nyert meg. 7 labdát szerzett, 3 passzt lopott. 3 helyzetet készített elő (0.58).

Loncar 80 percet játszott, 52 akciójának 63%-a volt sikeres, 3 helyzetből (0.39) 2 gólt szerzett, 74%-kal passzolt, 9 párharcból 5-t nyert. 6 labdát szerzett, 2 passzt lopott. 1 helyzetet készített elő (0.18).

Katona 47 percet játszott, 42 akciójának 60%-a volt sikeres, 91%-kal passzolt, 10 párharcból 3-at nyert meg. 3 labdát szerzett, 2 passzt lopott.

Marquinhos 80 percet játszott, 69 akciójának 65%-a volt sikeres, 3 helyzete volt (0.34). 75%-kal passzolt, 11 cseléből 8 volt sikeres, 22 párharcból 14-et nyert meg. 4 labdát szerzett, 1 gólpasszt adott (0.4).

Kodro 67 percet kapott, 33 akciójának 52%-a volt sikeres, 1 helyzete volt (0.02), 88%-kal passzolt (16/14), 9 párharcból 3-at nyert, 1 labdát szerzett, 1 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.2)

Ben Romadan 48 percet kapott, 70 akciójának 77%-a volt sikeres, 3 lövése volt (0.18). 93%-kal passzolt, 17 párharcból 10-et nyert meg. 4 labdát vesztett, 8-at szerzett, 1 lövést készített elő.

Varga B. 29 percet játszott, 25 akciójának 44%-a (11) volt sikeres, 2 helyzetből (0.31) 1 gólt szerzett, 11 passzából 8 volt pontos. 9 párharcból 2-t nyert meg, 1 labdát szerzett. 1 helyzetet készített elő (0.16).

Pászka is 29 percet kapott védekező középpályásként, 51 akciójának 80%-a volt sikeres, 2 lövése volt (0.03). 92%-kal passzolt, 8 párharcból 6-ot nyert meg. 4 labdát vesztett, 2-t szerzett, 1 passzt lopott. 1 helyzetet készített elő (0.03).

A visszatérő Traoré 16 percet játszott, 9 akciójából 5 volt sikeres, az 5 passza, 4 párharcát elvesztette.

Szevikjan is 16 percet volt a pályán, 17 akciójának 71%-a (12) volt sikeres, 3 gólhelyzete volt (0.28). 7 passzából 6, 5 cseléből 4 volt sikeres – más párharca nem volt.

2024.04.01, 21:28
    Köszönjük, a hazaiak oldalán is ez szerepel. A nézőszámokat a meccs utáni 1-2 napban tesszük fel, ahogy a klub és más oldalakra is kikerül.

3. avatar: Coimbra
    2024.04.01, 09:56