Debreceni VSC - MTK-Hungária FC 0 : 4 18:00

gólszerzők: Illés (6.), Ferenczi (23.), Golovic (30.), Erős (70.)
    kiállítva: Aleksic (60.)
    sárga lap: Aleksic (35., 60.), Turján (72.), illetve Jezdimirovic (17.)

DVSC:
    Fekete - Frida, Aleksic, Turján, Szatmári - Siklósi (Paróczai, 80.), Sándor (Ulveczki, a szünetben), Hanák, Szabó II Zs. - Kerekes, Bajzát

MTK:
    Vlaszák - Komlósi, Kuttor, Szmiljanic, Szamosi - Erős, Golovic (Bükszegi, 77.), Jezdimirovic (Balaskó, 83.), Füzi (Madar, 74.) - Illés - Ferenczi

6. perc: Illés 26 m-ről, ballal emelt kapura, Fekete elnézte a labdát, amely a léc alá hullott (0-1).
    23. perc: Erős jobboldali beadását Ferenczi 8 m-ről fejelte a bal sarokba (0-2).
    30. perc: Szamosi baloldali beívelése után Golovic csúsztatott a kapuba (0-3).
    60. perc: Aleksic a mezénél fogva húzta vissza Ferenczit, Bede játékvezető immár másodszor mutatta fel a sárga lapot a hazai védőnek, így a Debrecen emberhátrányban folytatta a mérkőzést.
    70. perc: Ferenczi labdájával Erős lépett ki, kicselezte Feketét, majd a kapuba gurított (0-4).

A korán bekapott gól után a Debrecen összezuhant, a jóval erősebb MTK pedig kedvére futballozhatott. A helyzetek alapján nagyobb különbséggel is nyerhettek volna a vendégek.