Újpest FC - Kispest-Honvéd FC 0 : 1 18:00

Megyeri út, 3000 néző, V: Kassai
    gólszerző: Sasu (77.)
    sárga lap: Deme (90.), illetve Szekeres (59.), Kovács B. (79.)

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Urbán, Tamási (Deme 79.), Lőw - Tokody, Dvéri, Kunzo, Szélesi (Galaschek 52.) - Orescsuk (Terjék 57.), Herczeg

Kispest:
    Nota - Füzi K. (Németh 50.), Lőrinc, Téger, Szekeres (Babos Á. 64.) - Dubecz, Lipták, Szabó T., Müller - Sasu, Kovács B. (Torghelle 82.)

2. perc: Orescsuk az alapvonalról visszagurított, s Lőw 11 m-es lövését Nota bravúrral ütötte a mezőnybe.
    5. perc: Herczeg az alapvonal közeléből a kapufát találta el.
    26. perc: Dvéri ugratta ki Herczeget, aki kicselezte Notát, de kisodródott, s éles szögből kapura küldött labdáját Szekeres szögletre mentette.
    47. perc: Tokody átadásával Orescsuk lefordult védőjéről, szorongatott helyzetből lőtt, ám Nota ezúttal is hárított.
    65. perc: Dvéri jobboldali beívelésére Herczeg érkezett, de 8 m-ről nagy helyzetben a jobb felső sarok mellé fejelt.
    77. perc: Szabó T. a felezővonalról indította Sasut, aki a 16-os baloldali sarkánál levette a labdát, majd néhány lépést követően a jobb felső sarokba lőtt (0-1).
    84. perc: Sasu baloldali beadását Torghelle 5 m-ről a bal sarok mellé fejelte.
    92. perc: Dvéri jobboldali beadását Terjék 3 m-ről csúsztatta a jobb sarok mellé.

Az Újpest ugyan több gólhelyzetet dolgozott ki, de szünet után feljavult a Kispest, és veszélyes kontratámadásainak egyikéből a győztes gólt is megszerezte. A vendégek megérdemelten szerezték meg a 3 pontot a Megyeri úton.