tippek
  1. 0 : 0 (1)

2018.02.25, 12:25
    Nem értem miért kellett Epert Brković-ra lecserélni, borzasztó, amit a hapsi jobbhátvédben művel. Mellesleg hátul 4 db középső hátvéddel játszunk. Ugrai egy ladbatemető, irányítónk nincs.

Csak a szokásos "paksi átok". Gól az utolsó 5 percben. Semmi különös csak a szokásos.....

A felvétel alapján teljesen érthetetlen, amit Haraszti góljánal a diósgyőri játékos bemutatott. A hazai játékos a 16-os vonal környékén labdát kap, a diósgyőri odalép, de megáll hátratett kézzel kb 4-5 méterre!! Harasztitól. Akárhányszor visszanézem, felrobbanok a dühtől, oda kellett volna lépni közvetlenül Haraszti elé. Még jó, hogy rálövi a 91. percben, ha nem áll elé senki.

Világhírü nb1-es edzőink uj divat irányzatott teremtettekaz utóbbi években sorozatosan ezt nyilatkozzák:
    A csapat rendkívül gyengén játszott,a középpálya hamar elvesztette a labdát.keveset birtokoltuk a labdát ,támadásokban nem ezt beszéltük meg.A védelmünk nem müködött,ilyen hozzáállással nem lehet mérközést nyerni.
    De könyörgöm ki az edző?? Én?Vagy Gobbi Hilda ?Helyes válasz ilyen esetekben:Játékosaimat legjobb tudásom szerint készítettem fel.Ennyit tudok.Ők meg ennyit sem.