magyarfutball.hu

38. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.05.30 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE ?
2021.05.30, 18:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - FC Nagykanizsa ?
2021.05.30, 18:00 Sport utcai Stadion BKV Előre - Érdi VSE ?
2021.05.30, 18:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Lipót SE Pékség ?
2021.05.30, 18:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK ?
2021.05.30, 18:00 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Bicskei TC ?
2021.05.30, 18:00 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - MOL Fehérvár FC II ?
2021.05.30, 18:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Credobus Mosonmagyaróvár ?
2021.05.30, 18:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Zalaegerszegi TE FC II ?
2021.05.30, 18:00 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Komárom VSE ?

37. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.05.23, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Tatabányai SC ?
2021.05.23, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - VLS Veszprém ?
2021.05.23, 18:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - BKV Előre ?
2021.05.23, 18:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Balatonfüredi FC ?
2021.05.23, 18:00 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Puskás Akadémia FC II ?
2021.05.23, 18:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Nagyatádi FC ?
2021.05.23, 18:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Lipót SE Pékség ?
2021.05.23, 18:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - III. Kerületi TVE ?
2021.05.23, 18:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - SC Sopron ?
2021.05.23, 18:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - THSE-Szabadkikötő ?

36. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.05.16, 11:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK ?
2021.05.16, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Érdi VSE ?
2021.05.16, 16:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - FC Nagykanizsa ?
2021.05.16, 16:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Komárom VSE ?
2021.05.16, 18:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Credobus Mosonmagyaróvár ?
2021.05.16, 18:00 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Zalaegerszegi TE FC II ?
2021.05.16, 18:00 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - BKV Előre ?
2021.05.16, 18:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE ?
2021.05.16, 18:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Bicskei TC ?
2021.05.16, 18:00 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - MOL Fehérvár FC II ?

35. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.05.12, 17:30 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Balatonfüredi FC ?
2021.05.12, 17:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Puskás Akadémia FC II ?
2021.05.12, 17:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - VLS Veszprém ?
2021.05.12, 17:30 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - Tatabányai SC ?
2021.05.12, 17:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - III. Kerületi TVE ?
2021.05.12, 17:30 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - SC Sopron ?
2021.05.12, 17:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Lipót SE Pékség ?
2021.05.12, 17:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Nagyatádi FC ?
2021.05.12, 17:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Pápai Perutz FC ?
2021.05.12, 18:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - THSE-Szabadkikötő ?

34. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.05.09, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Balatonfüredi FC ?
2021.05.09, 11:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - FC Nagykanizsa ?
2021.05.09, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - III. kerületi TVE ?
2021.05.09, 16:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Credobus Mosonmagyaróvár ?
2021.05.09, 16:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - BKV Előre ?
2021.05.09, 17:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Nagyatádi FC ?
2021.05.09, 17:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE ?
2021.05.09, 17:30 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Bicskei TC ?
2021.05.09, 17:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - MOL Fehérvár FC II ?
2021.05.09, 19:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Komárom VSE ?

33. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.05.02, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - THSE-Szabadkikötő ?
2021.05.02, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - SC Sopron ?
2021.05.02, 17:30 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Puskás Akadémia FC II ?
2021.05.02, 17:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - VLS Veszprém ?
2021.05.02, 17:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Nagyatádi FC ?
2021.05.02, 17:30 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Érdi VSE ?
2021.05.02, 17:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - III. Kerületi TVE ?
2021.05.02, 17:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Lipót SE Pékség ?
2021.05.02, 17:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Pápai Perutz FC ?
2021.05.02, 17:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK ?

32. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.04.28, 15:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Puskás Akadémia FC II ?
2021.04.28, 17:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - FC Nagykanizsa ?
2021.04.28, 17:00 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Érdi VSE ?
2021.04.28, 17:00 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Balatonfüredi FC ?
2021.04.28, 17:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - MOL Fehérvár FC II ?
2021.04.28, 17:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Credobus Mosonmagyaróvár ?
2021.04.28, 17:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Zalaegerszegi TE FC II ?
2021.04.28, 17:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Komárom VSE ?
2021.04.28, 18:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE ?
2021.04.28, 19:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - BKV Előre ?

31. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.04.25, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Nagyatádi FC ?
2021.04.25, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK ?
2021.04.25, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - THSE-Szabadkikötő ?
2021.04.25, 17:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - VLS Veszprém ?
2021.04.25, 17:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Pápai Perutz FC ?
2021.04.25, 17:00 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Tatabányai SC ?
2021.04.25, 17:00 Sport utcai Stadion BKV Előre - III. Kerületi TVE ?
2021.04.25, 17:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - SC Sopron ?
2021.04.25, 17:00 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Lipót SE Pékség ?
2021.04.25, 17:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Bicskei TC ?

30. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.04.18, 11:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Komárom VSE 0:2 ?
2021.04.18, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - Pápai Perutz FC 0:3 ?
2021.04.18, 11:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Puskás Akadémia FC II 1:0 ?
2021.04.18, 16:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - BKV Előre 1:1 ?
2021.04.18, 17:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Érdi VSE 3:1 ?
2021.04.18, 17:00 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Balatonfüredi FC 2:1 ?
2021.04.18, 17:00 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - VLS Veszprém 1:5 ?
2021.04.18, 17:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - MOL Fehérvár FC II 3:2 ?
2021.04.18, 17:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 5:1 ?
2021.04.18, 17:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Credobus Mosonmagyaróvár 0:1 ?

29. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.04.14, 15:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Tatabányai SC 1:0 ?
2021.04.14, 16:30 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Nagyatádi FC 3:2 ?
2021.04.14, 16:30 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - III. Kerületi TVE 0:2 ?
2021.04.14, 16:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - SC Sopron 0:1 ?
2021.04.14, 16:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Lipót SE Pékség 1:4 ?
2021.04.14, 16:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Pápai Perutz FC 2:1 ?
2021.04.14, 16:30 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 2:2 ?
2021.04.14, 16:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Bicskei TC 2:1 ?
2021.04.14, 16:30 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - FC Nagykanizsa 1:2 ?
2021.04.14, 16:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - THSE-Szabadkikötő 1:3 ?

28. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.04.10, 14:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Nagyatádi FC 1:0 ?
2021.04.11, 11:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - BKV Előre 1:2 ?
2021.04.11, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 3:0 ?
2021.04.11, 16:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Puskás Akadémia FC II 1:1 ?
2021.04.11, 16:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Zalaegerszegi TE FC II 1:0 ?
2021.04.11, 16:30 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Érdi VSE 1:2 ?
2021.04.11, 16:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Credobus Mosonmagyaróvár 4:1 ?
2021.04.11, 16:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Balatonfüredi FC 3:3 ?
2021.04.11, 16:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - VLS Veszprém 3:0 ?
2021.04.11, 16:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Komárom VSE 1:2 ?

27. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.04.04, 11:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Tatabányai SC 2:2 ?
2021.04.04, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - FC Nagykanizsa 0:0 ?
2021.04.04, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Lipót SE Pékség 1:0 ?
2021.04.04, 13:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - SC Sopron 1:1 ?
2021.04.04, 16:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - III. Kerületi TVE 0:3 ?
2021.04.04, 16:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - THSE-Szabadkikötő 4:1 ?
2021.04.04, 16:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Pápai Perutz FC 1:1 ?
2021.04.04, 16:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 2:0 ?
2021.04.04, 16:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Bicskei TC 2:0 ?
2021.04.04, 16:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - MOL Fehérvár FC II 1:0 ?

26. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.03.27, 11:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Puskás Akadémia FC II 0:1 ?
2021.03.27, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - MOL Fehérvár FC II 3:2 ?
2021.03.27, 14:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Nagyatádi FC 2:1 ?
2021.03.27, 15:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Komárom VSE 3:0 ?
2021.03.27, 15:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Érdi VSE 2:0 ?
2021.03.27, 15:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - BKV Előre 1:1 ?
2021.03.27, 15:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Balatonfüredi FC 2:1 ?
2021.03.27, 15:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 2:2 ?
2021.03.27, 15:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - VLS Veszprém 1:2 ?
2021.03.27, 15:00 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Tatabányai SC 2:2 ?

25. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.03.21, 11:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - Credobus Mosonmagyaróvár 1:1 ?
2021.03.21, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Pápai Perutz FC 4:1 ?
2021.03.21, 13:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - THSE-Szabadkikötő 1:0 ?
2021.03.21, 15:00 Iváncsai Sportpálya Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - III. Kerületi TVE 1:3 ?
2021.03.21, 15:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - SC Sopron 3:1 ?
2021.03.21, 15:00 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Lipót SE Pékség 0:2 ?
2021.03.21, 15:00 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 2:0 ?
2021.03.21, 15:00 Sport utcai Stadion BKV Előre - Bicskei TC 1:0 videók ?
2021.03.21, 15:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - FC Nagykanizsa 1:1 ?
2021.04.07, 15:00 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - MOL Fehérvár FC II 0:3 ?

24. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.03.14, 11:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Nagyatádi FC 4:1 ?
2021.03.14, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Érdi VSE 2:1 ?
2021.03.14, 11:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Zalaegerszegi TE FC II 4:0 ?
2021.03.14, 14:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - III. Kerületi TVE 0:0 ?
2021.03.14, 14:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - BKV Előre 3:1 videók ?
2021.03.14, 14:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Balatonfüredi FC 0:0 ?
2021.03.14, 14:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Puskás Akadémia FC II 0:1 ?
2021.03.14, 14:30 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - VLS Veszprém 1:0 ?
2021.03.14, 14:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Tatabányai SC 2:1 ?
2021.03.14, 14:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Komárom VSE 6:0 ?

23. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.03.06, 17:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - THSE-Szabadkikötő 2:0 ?
2021.03.07, 11:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - SC Sopron 1:0 ?
2021.03.07, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Bicskei TC 7:2 ?
2021.03.07, 11:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Zalaegerszegi TE FC II 2:2 ?
2021.03.07, 13:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 0:0 ?
2021.03.07, 14:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Lipót SE Pékség 2:0 ?
2021.03.07, 14:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Pápai Perutz FC 1:2 ?
2021.03.07, 14:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - FC Nagykanizsa 0:2 ?
2021.03.07, 14:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - MOL Fehérvár FC II 0:2 ?
2021.03.07, 14:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Credobus Mosonmagyaróvár 1:2 ?

22. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2021.02.27, 13:00 ZTE Aréna, Műfüves Edzőpálya Zalaegerszegi TE FC II - Érdi VSE 1:1 ?
2021.02.28, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Balatonfüredi FC 1:4 ?
2021.02.28, 11:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - III. Kerületi TVE 0:4 ?
2021.02.28, 11:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Komárom VSE 2:1 ?
2021.02.28, 14:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - BKV Előre 1:1 videók ?
2021.02.28, 14:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - SC Sopron 1:1 ?
2021.02.28, 14:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Puskás Akadémia FC II 1:2 ?
2021.02.28, 14:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - VLS Veszprém 0:1 ?
2021.02.28, 14:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Nagyatádi FC 1:2 ?
2021.02.28, 14:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Tatabányai SC 1:0 ?

21. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.12.06, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - MOL Fehérvár FC II 5:0 ?
2020.12.06, 13:00 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Pápai Perutz FC 3:0 ?
2020.12.06, 13:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Nagyatádi FC 3:0 ?
2020.12.06, 13:00 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Credobus Mosonmagyaróvár 3:1 ?
2020.12.06, 13:00 Sport utcai Stadion BKV Előre - Zalaegerszegi TE FC II 1:1 ?
2020.12.06, 13:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Komárom VSE 1:0 ?
2020.12.06, 13:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Lipót SE Pékség 1:4 ?
2020.12.06, 13:00 Veszprémi Városi Stadion Practical-VLS Veszprém - FC Nagykanizsa 3:3 ?
2020.12.06, 13:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - THSE-Szabadkikötő 2:1 ?
2020.12.08, 13:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 3:1 ?

20. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.11.29, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Practical-VLS Veszprém 1:3 ?
2020.11.29, 13:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Puskás Akadémia FC II 3:0 ?
2020.11.29, 13:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Érdi VSE 2:1 ?
2020.11.29, 13:00 ZTE-Aréna, Műfüves Edzőpálya Zalaegerszegi TE FC II - Balatonfüredi FC 3:0 ?
2020.11.29, 13:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Nagyatádi FC 3:0 ?
2020.11.29, 13:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Tatabányai SC 0:0 ?
2020.11.29, 13:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Lipót SE Pékség 1:3 ?
2020.11.29, 13:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - III. Kerületi TVE 2:1 ?
2020.11.29, 13:00 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - BKV Előre 3:1 ?
2020.11.29, 14:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - SC Sopron 0:1 ?

19. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.11.22, 11:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - SC Sopron 0:6 ?
2020.11.22, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Nagyatádi FC 3:0 ?
2020.11.22, 13:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - BKV Előre 1:1 ?
2020.11.22, 13:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - THSE-Szabadkikötő 3:3 ?
2020.11.22, 13:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Pápai Perutz FC 0:0 ?
2020.11.22, 13:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - III. Kerületi TVE 0:1 ?
2020.11.22, 13:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Tatabányai SC 2:1 ?
2020.11.22, 13:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Practical-VLS Veszprém 2:1 ?
2020.11.22, 13:00 ZTE-Aréna, Műfüves Edzőpálya Zalaegerszegi TE FC II - Puskás Akadémia FC II 2:0 ?
2020.11.22, 13:00 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Balatonfüredi FC 0:6 ?

18. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.11.14, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Komárom VSE 3:2 ?
2020.11.14, 13:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 3:1 ?
2020.11.14, 13:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Érdi VSE 1:1 ?
2020.11.14, 13:30 Veszprémi Városi Stadion Practical-VLS Veszprém - Zalaegerszegi TE FC II 1:0 ?
2020.11.14, 13:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Credobus Mosonmagyaróvár 0:5 ?
2020.11.14, 13:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - FC Nagykanizsa 4:4 ?
2020.11.14, 13:30 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Pápai Perutz FC 2:2 ?
2020.11.18, 17:00 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Bicskei TC 1:1 videók ?
2020.12.02, 13:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - MOL Fehérvár FC II 2:0 ?
2020.12.02, 13:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 2:1 ?

17. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.11.08, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - III. Kerületi TVE 0:4 80
2020.11.08, 11:00 ZTE-Aréna, Műfüves Edzőpálya Zalaegerszegi TE FC II - Nagyatádi FC 1:1 100
2020.11.08, 13:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Practical-VLS Veszprém 1:0 videók 100
2020.11.08, 13:30 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Pápai Perutz FC 5:1 ?
2020.11.08, 13:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Tatabányai SC 2:0 400
2020.11.08, 13:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - SC Sopron 4:1 200
2020.11.08, 13:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Lipót SE Pékség 1:1 ?
2020.11.08, 13:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Balatonfüredi FC 1:1 200
2020.11.08, 14:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - THSE-Szabadkikötő 0:6 ?
2020.12.11, 13:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Puskás Akadémia FC II 0:5 ?
összesen: 1.080 néző 180 / mérkőzés » részletek

16. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.11.01, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - BKV Előre 1:2 videók ?
2020.11.01, 13:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 3:0 300
2020.11.01, 13:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Komárom VSE 2:2 ?
2020.11.01, 13:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Credobus Mosonmagyaróvár 0:0 600
2020.11.01, 13:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - FC Nagykanizsa 4:2 150
2020.11.01, 13:30 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Bicskei TC 2:2 ?
2020.11.01, 15:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - MOL Fehérvár FC II 1:3 ?
2020.11.01, 18:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Zalaegerszegi TE FC II 1:2 200
2020.11.18, 15:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 2:1 ?
2020.12.09, 13:00 Veszprémi Városi Stadion Practical-VLS Veszprém - Érdi VSE 2:0 ?
összesen: 1.250 néző 313 / mérkőzés » részletek

15. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.10.25, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Lipót SE Pékség 0:2 200
2020.10.25, 13:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Puskás Akadémia FC II 3:1 300
2020.10.25, 13:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Practical-VLS Veszprém 0:3 100
2020.10.25, 13:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Pápai Perutz FC 1:0 ?
2020.10.25, 13:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - THSE-Szabadkikötő 3:1 videók 170
2020.10.25, 13:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - SC Sopron 4:0 600
2020.10.25, 13:30 Hévízi úti Stadion III. kerületi TVE - Zalaegerszegi TE FC II 4:0 238
2020.10.25, 13:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Tatabányai SC 1:0 ?
2020.10.25, 13:30 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 5:1 100
2020.12.02, 13:00 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Érdi VSE 0:3 ?
összesen: 1.708 néző 244 / mérkőzés » részletek

14. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.10.18, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 2:2 ?
2020.10.18, 14:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - BKV Előre 1:2 340
2020.10.18, 14:30 Veszprémi Városi Stadion Practical-VLS Veszprém - Balatonfüredi FC 2:2 500
2020.10.18, 14:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Komárom VSE 3:1 384
2020.10.18, 14:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Credobus Mosonmagyaróvár 0:6 500
2020.10.18, 14:30 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - MOL Fehérvár FC II 1:1 150
2020.10.18, 14:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Bicskei TC 0:3 300
2020.10.18, 15:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Zalaegerszegi TE FC II 2:1 2.000
2020.10.18, 17:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - FC Nagykanizsa 1:2 300
2020.11.18, 13:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Tatabányai SC 2:0 ?
összesen: 4.474 néző 559 / mérkőzés » részletek

13. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.10.10, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Pápai Perutz FC 2:0 100
2020.10.10, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Practical-VLS Veszprém 0:0 ?
2020.10.10, 15:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - III. Kerületi TVE 0:3 500
2020.10.10, 15:00 Sport utcai Stadion BKV Előre - Tatabányai SC 1:1 ?
2020.10.10, 15:00 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Nagyatádi FC 6:1 240
2020.10.10, 15:00 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 5:0 250
2020.10.10, 15:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - THSE-Szabadkikötő 6:0 300
2020.10.10, 15:00 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - Lipót SE Pékség 1:2 150
2020.10.10, 15:00 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - SC Sopron 1:3 ?
2020.10.10, 15:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Bicskei TC 2:0 ?
összesen: 1.540 néző 257 / mérkőzés » részletek

12. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.10.04, 15:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 1:1 300
2020.10.04, 15:00 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Puskás Akadémia FC II 0:2 300
2020.10.04, 15:00 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - BKV Előre 1:0 415
2020.10.04, 15:00 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Komárom VSE 3:1 300
2020.10.04, 15:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Zalaegerszegi TE FC II 0:2 100
2020.10.04, 15:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - MOL Fehérvár FC II 1:1 150
2020.10.04, 15:00 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - FC Nagykanizsa 1:1 100
2020.10.04, 15:00 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Balatonfüredi FC 0:2 400
2020.10.04, 15:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Érdi VSE 2:1 800
2020.10.04, 17:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Credobus Mosonmagyaróvár 0:0 500
összesen: 3.365 néző 337 / mérkőzés » részletek

11. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.09.27, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Bicskei TC 2:1 ?
2020.09.27, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Tatabányai SC 1:2 ?
2020.09.27, 16:00 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Lipót SE Pékség 2:3 300
2020.09.27, 16:00 Sport utcai Stadion BKV Előre - SC Sopron 0:1 ?
2020.09.27, 16:00 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - III. Kerületi TVE 2:1 300
2020.09.27, 16:00 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Nagyatádi FC 5:0 300
2020.09.27, 16:00 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 2:0 500
2020.09.27, 16:00 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - THSE-Szabadkikötő 3:2 ?
2020.09.27, 16:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - FC Nagykanizsa 0:4 100
2020.09.27, 18:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Zalaegerszegi TE FC II 0:1 500
összesen: 2.000 néző 333 / mérkőzés » részletek

10. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.09.13, 15:00 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Zalaegerszegi TE FC II 3:1 300
2020.09.13, 16:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 2:3 380
2020.09.13, 16:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - BKV Előre 3:3 300
2020.09.13, 16:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Credobus Mosonmagyaróvár 1:3 300
2020.09.13, 16:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - MOL Fehérvár FC II 1:5 270
2020.09.13, 16:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Puskás Akadémia FC II 2:0 385
2020.09.13, 17:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Balatonfüredi FC 2:0 1.800
2020.09.13, 18:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Komárom VSE 1:1 600
2020.10.28, 13:30 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Practical-VLS Veszprém 0:1 200
2020.11.25, 13:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Érdi VSE 2:3 ?
összesen: 4.535 néző 504 / mérkőzés » részletek

9. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.09.09, 16:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Pápai Perutz FC 2:1 200
2020.09.09, 16:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Lipót SE Pékség 0:3 300
2020.09.09, 16:30 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - SC Sopron 0:1 20
2020.09.09, 16:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Tatabányai SC 0:3 300
2020.09.09, 16:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - FC Nagykanizsa 2:1 250
2020.09.09, 16:30 Városi Stadion Zalaegerszegi TE FC II - Bicskei TC 2:2 100
2020.09.09, 16:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 1:0 150
2020.09.09, 16:30 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - MOL Fehérvár FC II 0:1 ?
2020.10.14, 14:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - THSE-Szabadkikötő 3:1 ?
2020.10.14, 14:30 Veszprémi Városi Stadion Practical-VLS Veszprém - III. Kerületi TVE 2:2 ?
összesen: 1.320 néző 189 / mérkőzés » részletek

8. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.09.05, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Credobus Mosonmagyaróvár 3:2 100
2020.09.05, 16:30 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 6:1 ?
2020.09.05, 16:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Nagyatádi FC 7:0 456
2020.09.05, 16:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Puskás Akadémia FC II 4:2 ?
2020.09.05, 16:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Érdi VSE 1:1 200
2020.09.05, 16:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Zalaegerszegi TE FC II 1:1 1.000
2020.09.05, 17:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - VLS Veszprém 4:1 ?
2020.09.05, 18:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - BKV Előre 3:2 500
2020.09.16, 18:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Komárom VSE 2:1 ?
2020.09.23, 16:00 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Balatonfüredi FC 5:4 300
összesen: 2.556 néző 426 / mérkőzés » részletek

7. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.08.30, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - THSE-Szabadkikötő 2:1 ?
2020.08.30, 11:00 Agárdi Parkerdő Sport és Szabadidő Központ Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE - Credobus Mosonmagyaróvár 3:1 200
2020.08.30, 11:00 Székesfehérvár, Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Zalaegerszegi TE FC II 1:1 100
2020.08.30, 17:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - FC Nagykanizsa 1:0 150
2020.08.30, 17:30 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - III. Kerületi TVE 1:2 ?
2020.08.30, 17:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Bicskei TC 2:0 300
2020.08.30, 17:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 3:4 150
2020.08.30, 17:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Pápai Perutz FC 0:2 400
2020.08.30, 17:30 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Lipót SE Pékség 3:2 200
2020.08.30, 17:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - SC Sopron 0:3 150
összesen: 1.650 néző 206 / mérkőzés » részletek

6. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.08.26, 16:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Balatonfüredi FC 5:0 200
2020.08.26, 17:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 3:0 375
2020.08.26, 17:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Tatabányai SC 0:4 1.300
2020.08.26, 17:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Nagyatádi FC 3:1 300
2020.08.26, 17:30 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - VLS Veszprém 3:0 ?
2020.08.26, 17:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Érdi VSE 0:2 350
2020.08.26, 17:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Zalaegerszegi TE FC II 2:1 500
2020.08.26, 17:30 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Komárom VSE 0:1 ?
2020.08.26, 18:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - BKV Előre 3:0 ?
2020.09.23, 18:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Puskás Akadémia FC II 2:2 400
összesen: 3.425 néző 489 / mérkőzés » részletek

5. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.08.23, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 3:1 100
2020.08.23, 17:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Credobus Mosonmagyaróvár 0:1 300
2020.08.23, 17:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - MOL Fehérvár FC II 2:0 300
2020.08.23, 17:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - FC Nagykanizsa 2:1 50
2020.08.23, 17:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Bicskei TC 2:3 400
2020.08.23, 17:30 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Pápai Perutz FC 2:1 700
2020.08.23, 17:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - THSE-Szabadkikötő 4:1 400
2020.08.23, 17:30 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Lipót SE Pékség 1:0 500
2020.08.23, 17:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - SC Sopron 3:0 426
2020.08.23, 17:30 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 4:3 ?
összesen: 3.176 néző 353 / mérkőzés » részletek

4. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.08.16, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - BKV Előre 1:1 150
2020.08.16, 16:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - VLS Veszprém 1:2 300
2020.08.16, 17:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 1:1 1.500
2020.08.16, 17:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - III. Kerületi TVE 0:2 300
2020.08.16, 17:30 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - Tatabányai SC 1:2 200
2020.08.16, 17:30 Bicskei Sportpálya Bicskei TC - Puskás Akadémia FC II 2:1 ?
2020.08.16, 17:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - Balatonfüredi FC 4:1 300
2020.08.16, 17:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Érdi VSE 0:1 650
2020.08.16, 17:30 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - Komárom VSE 2:2 200
2020.08.16, 19:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - Nagyatádi FC 5:2 400
összesen: 4.000 néző 444 / mérkőzés » részletek

3. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.08.12, 16:00 Sport utcai Stadion BKV Előre - Credobus Mosonmagyaróvár 0:1 150
2020.08.12, 17:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - MOL Fehérvár FC II 0:1 300
2020.08.12, 17:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Zalaegerszegi TE FC II 5:0 300
2020.08.12, 17:30 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - Bicskei TC 2:0 300
2020.08.12, 17:30 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - FC Nagykanizsa 1:4 50
2020.08.12, 17:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 1:1 400
2020.08.12, 17:30 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Pápai Perutz FC 1:3 800
2020.08.12, 17:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - THSE-Szabadkikötő 1:0 416
2020.08.12, 17:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Lipót SE Pékség 1:1 1.500
2020.08.12, 17:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 3:1 ?
összesen: 4.216 néző 468 / mérkőzés » részletek

2. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.08.09, 11:00 Sóstói Stadion, Edzőpálya 3 MOL Fehérvár FC II - Puskás Akadémia FC II 1:2 230
2020.08.09, 16:30 Bezerédi utcai Pálya Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK - Tatabányai SC 0:1 400
2020.08.09, 17:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - Bicskei TC 1:2 400
2020.08.09, 17:30 Olajbányász Sporttelep FC Nagykanizsa - VLS Veszprém 1:1 550
2020.08.09, 17:30 Wittmann Antal park Credobus Mosonmagyaróvár - Balatonfüredi FC 3:0 600
2020.08.09, 17:30 ZTE Aréna Zalaegerszegi TE FC II - BKV Előre 1:1 300
2020.08.09, 17:30 MOLAJ Sporttelep Komárom VSE - Érdi VSE 0:1 250
2020.08.09, 17:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 2:2 200
2020.08.09, 17:30 Szabadkikötő SE Sporttelep THSE-Szabadkikötő - SC Sopron 3:1 250
2020.08.09, 19:00 Perutz Stadion Pápai Perutz FC - III. Kerületi TVE 0:3 500
összesen: 3.680 néző 368 / mérkőzés » részletek

1. forduló

dátum / idő helyszín mérkőzés eredmény videók nézőszám
2020.08.02, 11:00 PFLA füves IV. pálya Puskás Akadémia FC II - Credobus Mosonmagyaróvár 0:0 videók 200
2020.08.02, 17:30 Lipóti Futball Center Edzőközpont Lipót SE Pékség - THSE-Szabadkikötő 6:2 ?
2020.08.02, 17:30 Sport utcai Stadion BKV Előre - Komárom VSE 0:1 ?
2020.08.02, 17:30 Ercsi úti Pálya Érdi VSE - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő SE 0:0 400
2020.08.02, 17:30 Balatonfüredi Városi Sportpálya Balatonfüredi FC - Zalaegerszegi TE FC II 0:0 200
2020.08.02, 17:30 Veszprémi Városi Stadion VLS Veszprém - MOL Fehérvár FC II 2:1 450
2020.08.02, 17:30 Grosics Gyula Stadion Tatabányai SC - Bicskei TC 2:0 ?
2020.08.02, 17:30 Hévízi úti Stadion III. Kerületi TVE - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak ESK 1:0 ?
2020.08.02, 17:30 Káposztás utcai Stadion SC Sopron - Pápai Perutz FC 1:2 1.500
2020.08.02, 17:30 Mudin Imre Sportcentrum Nagyatádi FC - FC Nagykanizsa 1:2 400
összesen: 3.150 néző 525 / mérkőzés » részletek