MTK-Hungária FC - Győri ETO FC 2 : 1 18:00

A futbalmanach Elek lapját Lambulicnak adja, az MTI pedig André lapját Starknak. Beadva a Nemzeti Sport alapján.

gólszerzők: Zavadszky (30.), Lambulic (79.), illetve Szanyó (45.)
    sárga lap: Lambulic (57.), illetve Farkas (23.), Stark (79.)

MTK Hungária:
    Hajdu - Lambulic, Smiljanic, Elek - Mónos (Czvitkovics 58.), Zavadszky, Lazic, Füzi Á. - Illés, Juhász (Branezac 71.), Madar (Buzsáky 66.)

Győri ETO:
    Molnár - Bognár, Stark, Bajusz, Carvalho - Regedei (Károlyi 74.), Farkas, Szanyó, Lakos - Baumgartner, Semenik (Nicsenko 74.)

30. perc: Zavadszky 19 m-ről a jobb felső sarokba lőtt (1-0).

45. perc: Baumgartner sarokkal tette tovább a labdát Szanyónak, aki kiszorított helyzetből a léc alá bombázott (1-1).

79. perc: Buzsáky ívelt keresztbe szabadrúgást a jobb oldalról, Lambulic lövése után a labda egy győri védőn megpattanva került a hálóba (2-1).

Az MTK Hungária az egész mérkőzésen óriási mezőnyfölényben futballozott és megérdemelt győzelmet aratott.