Debreceni VSC - Videoton FC Fehérvár 0 : 1 19:45

sárga lap: Vadicska (54.), Plókai (66.), Bajzát (91.), illetve Csató (25.), Hamar (31.), Pomper (91.)

Debrecen:
    Balogh - Kovács N., Plókai, Kuttor, Hanák (Bernáth 56.) - Böőr, Ulveczki (Szabó 56.), Vadicska (Berecz 76.), Szatmári - Bajzát, Tiber

Videoton:
    Végh - Tímár, Pomper, Vilotic - Szalay, Csató, Bekő (Kovács B. 78.), Komódi, Szlezák - Terjék (Leo 64.), Hamar (Usvat 66.)

8. perc: Komódi gurította vissza a labdát a 16-osnál Bekőnek, aki 18 m-ről bal külsővel a bal felső sarokba csavart (0-1).
    41. perc: baloldali beívelés után Bekő fejelt 8 m-ről, Balogh nagy bravúrral tolta a léc alól szögletre a labdát.
    80 perc: Usvat a 16-oson belül gurította középre a labdát Komódinak, aki erőtlenül középre lőtt, Balogh lábbal hárított.
    85. perc: Bernáth lőtte be jobbról a labdát, Tiber egy fordulat után 10 m-ről lőtt, Végh védett.
    92. perc: Szabó ívelte előre a labdát, amelyet Kuttor az 5-ösről felugorva csúsztatott tovább, Végh ezúttal is hárított.

Óriási várakozás előzte meg a Debrecen hazai bajnoki rajtját, de a Videoton - elsősorban a középpályásai - ezúttal szellemesebben, frissebben futballoztak, s végül hiába birtokolta többet a labdát a Debrecen, támadói ezúttal nem kerültek gólhelyzetbe.