ha máshogy nem 2-3 11-esből egyet-kettőt csak belőttök majd.
    rage

HAJRÁ FRADI!!!
    1 PONT ÉS A PARADICSOMBA LÉPTÜNK!
    YEAH!
    Azért én már lengettem a pályán a sörreklám transzparenséből az egyik szót: ARANY!
    Mind a 3 11-es JOGOS volt. Hogy mennyire azt az is mutatja, hogy a bíró az 1. félidőben egyértelműen a Vasasnak fújt, majdhogynem csalt. A 2 büntetőt meg nem Ítélni már nem volt pofája, annyira egyértelmű volt!
    De nézzétek Ti is a Góóóólt!
    Hehe, a meccs közben SRK elvette az esernyőmet, adott is vele majdnem egy kokit a nagyszájú Petőneksmiley)) Természetesen SRK kezében az esernyőm sorsa nem lehetett más mint a pusztulássmiley) Ennyi baj legyen, ha bajnokok leszünksmiley

Aki látta a gólösszefoglalót, az megbizonyosodhatott arról, amit eddig is mindenki sejtett: ORSZÁG VILÁG LÁTHATTA, HOGY A HÁROMBÓL EGYIK SEM VOLT BÜNTETŐ, MÉG A HARMADIKAT IS CSAK RITKÁN ADNÁK MEG !!!!!!!!!!!!!!!!
    Nagyon-nagyon szomorú, hogy így dől el a bajnokság...

Delpedronak pedig visszaszereztem az ernyőjét
    csak már nem volt vadiúj állapotban! smiley)))))))
    Mindenki a civisvárosba!

Eszméletlen nagy húzás volt beengedni a diákokat!
    Amikor a kapu mögött elkezdödött az ugrálás
    az már nagyon hasonlitott valami jó dologra!

Egyszerűen siralmasak vagytok.
    Csak 11 méterről találjátok el a kaput. A Gera a legszánalmasabb ripacs. Szégyen, hogy egy ilyen zsér csapat lesz a bajnok. Különben nem kapná vissza az MLSZ a pénzét.
    Van nekik egy rossz hírem.
    Soha nem kapják vissza, mivel a Fradi simán elbukja az első kört. Mindenki tudja, hogy a Csank milyen "remek" eredményeket ért el nemzetközi meccseken a Váccal vagy a válogatottal.
    SZÁNALMAS FRAGYI !!!

Üdv;
    Lehet,hogy bajnok lesz a Fradi, de ez a győzelem maximum szégyenre ad okot. Egy csapat aki képtelen 100% os helyzetekben gólt rúgni, úgy, hogy az ellenfele kezdő védelme csupa tartalék játékosokbol áll nem érdemli meg a bajnoki címet.
    Gera első megmozdulásáért a bajnokság folyamán máskor simán sárgalapot kepott volna nem tizeneggyest. A második esetben szintúgy és természetesen pirosat. Akkor nincs harmadik.
    Három tizeneggyesböl 1 volt ami megadható de ez is csak feltétellel. Ha győztök örüljetek ez a dolga egy szurkolónak, de sírni fogtok a BL-ben mert ez a Fradi egy normális csapattol rögtön egy zakóval fog indulni a küzdelmekben és akkor megint a fikázás lessz a legfontosabb mondanivaló és szétesik a Fradi. Ez kell nektek? Az MLSZ elintézi.
    Na csá!
    IGAZSÁGOS MECCSEKET A BAJNOKSÁGBAN!!
    HAJRÁ DUNAFERR!!!!

Ejnye, de savanyu tud lenni az a szölö. Persze, amikor a mi golunkat nem adjak meg Ujvarosban, az oke. Meg aztan erdekesek ezek a 11-esek is, valaki szerint 2,5 jogos vaolt, most meg latjuk, hogy csak fel. Olyan ez, mint a Nepsport, azt senki nem latja, amit Sinkovitsek muvelnek neha, nalunk mindneki fikazza a lapot, de amikor azt irjak, hogy jogosak voltak a büntetök, akkor mindjart Fradisport lesz belöle. Ejnye.
    Egyebkent nem tök mindegy, milyen jatekkal lezsünk bajnokok, de ezt mar mondtam. Azon is allandoan haborgok, hogy unalamas es szürke csapatunk van, es ebben leginkabb Csank a hibas. Ja igen, valoban pinte tud futbalozni. Ettol meg csak nyugodtan legyünk bajnokok, bar nincsenek vermes remenyeim, hogy a BL-ben meddig jutunk. Talan az elso kört abszolvaljuk, ha szerencses a sorsolas.

kedves atifradi!
    Tegnap az utolso (bajnoki avato hangulatu) meccsetekre 12000 ember volt kivancsi(ingyen diakoknak!) Ne haragud de nevetseges vagy azzal az otleteddel, hogy fel kell vasarolnotok a lokisoktol a jegyeket. Nektek a 4000 boven eleg. 12000 nezo. Szegyen. Nalunk egy bajnoki avaton minimum 30000 ember lenne. Ha emlekszel ra ennyien voltak 3 eve egy eto-fradin, akkor amikor az etonak nem volt eselye a bronzeremre sem.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2017.07.01, 17:14
    Ferencváros-Vasas DH 2-0 (1-0)

Üllői út, 10 000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Tóth M. (18., 11-esből), Hrutka (59., 11-esből)
    sárga lap: Nagy N. (45.), Cheregi (54.), Kriston (83.), illetve Simek (16.), Kövesfalvi (18.), Komódi (38.), Pető (58.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Cheregi, Dragóner, Hrutka - Kriston, Lipcsei (Gyepes, 66.), Vén, Nagy N. (Keller, 72.) - Pinte, Gera, Tóth M. (Csiszár, a szünetben)

Vasas:
    Kövesfalvi - Mónos, Pető, Zováth, Aranyos - Simek (Maróti, 68.), Zabos, Szili, Tóth N. (Komódi, 27.) - Sowunmi, Kabát

18. perc: Gera ugrott ki a Vasas-védők között, betört a 16-oson belülre, kicselezte Kövesfalvit, majd átesett a kapus lábán. Bukovics játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Tóth M. a bal alsó sarokba lőtte (1-0).
    35. perc: Tóth M. tört be a 16-oson belülre, egy csellel becsapta Petőt, 10 m-ről éles szögből lőtt, Kövesfalvi gyors vetődéssel hárított.
    48. perc: Vén szöktette Pintét, aki 14 m-ről, estében Kövesfalviba lőtte a labdát.
    57. perc: Nagy N. ívelt be a kapu elé, Aranyos kitolta a labda alól Pintét, 11-es: a büntetőt Csiszár mellé lőtte.
    59. perc: Gera tört be a 16-oson belülre, Aranyos lerántotta, 11-es: Hrutka állt a labda mögé és félmagasan a jobb sarokba helyezett (2-0).
    81. perc: Aranyos ívelt be balról, Maróti lefejelte a labdát, amit Kabát 3 m-ről a kapu fölé emelt.
    88. perc: Gera egyedül törhetett kapura, 11 m-es lövését Kövesfalvi a kapufára tolta.

A ferencvárosiak végig irányították a játékot, és bár vitatható büntetőket kaptak, győzelmük teljesen megérdemelt.

A lefújás után a ferencvárosi szurkolók olyan ünneplésben részesítették csapatukat, mintha már megnyerte volna a bajnokságot.
    A rendezők valamennyi kaput kinyitották, így közel 2000 drukker özönlött be a pályára, és igyekezett valamilyen "emléktárgyat" szerezni magának. Először a futballisták mezéért, nadrágjáért, cipőiért folyt óriási versenyfutás, de olyan játékos is akadt, aki egy szál alsónadrágban jutott be az öltözőbe. Ezután a rajongók a két kaput szedték szét, a hálón kívül még a felső kapufát is elvitték. Gazdára találtak a szögletzászlók is, míg sokan a fűből
    ágtak ki maguknak különböző méretű darabokat. Nagy volt a sorban állás a hazai kispadnál is, mindenki szeretett volna legalább egyszer leülni Csank János vezetőedző helyére. Akadtak olyanok, akik piknikeztek a gyepen: a kezdőkörbe ültek, és ott ettek-ittak.