Debreceni VSC - MATÁV Compaq-Sopron 3 : 1 16:45

Debreceni VSC - Matáv Compaq-Sopron 3-1 (1-0)
    gólszerzők: Kerekes (4., 51.), Radojicic (63.), illetve Tóth I. (80.)
    kiállítva: Kerekes (63.)
    sárga lap: Kerekes (52., 63.), Bajzát (60.), illetve Preisinger (20.), Szabados (62.), Tóth I. (80.), Vincze (86.)

Debreceni VSC:
    Balogh J. - Kovács N., Aleksic, Szatmári - Bernáth, Ulveczki (Hanák 28.), Vadicska, Szabó Zs. (Radojicic a szünetben), Böőr - Bajzát (Turján 62.), Kerekes

Matáv Compaq-Sopron:
    Horváth T. - Vincze, Szabados, Horváth R. (Szőke 66.) - Orabinec (Perger 52.), Tóth M., Somogyi, Salagean, Tóth I. - Sira, Preisinger (Bausz a szünetben)

4. perc: Szatmári futott el a baloldalon, beadását Kerekes néhány lépésről fejelte a bal felső sarokba (1-0).
    51. perc: Bajzát ívelt be balról, Kerekes az ötösről fejelt a rövid felső sarokba (2-0).
    63. perc: Radojicic 25 m-es szabadrúgása a jobb felső sarokba vágódott (3-0). A gól után Kerekes örömében kirúgta a labdát a közönség közé, ezért a játékvezető sárga lapot adott neki, s mivel ez már a második volt, mehetett az öltözőbe.
    80. perc: váratlanul szépített a Sopron, egy előreívelt labdát Tóth I. fejelt a léc alá 8 m-ről (3-1).

A gyorsan megszerzett vezetést követően a Debrecen az első játékrészben visszavett az iramból, de a szünet után erősítettek a hazaiak, és bő 10 perc alatt eldöntötték a 3 pont sorsát, továbbra is életben tartva bennmaradási esélyeiket