Videoton FC Fehérvár - Győri ETO FC 4 : 1 18:00

2017.07.06, 08:52
    Videoton FC-Győri ETO 4-1 (3-0)
    Székesfehérvár, 2000 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Korsós (7.), Földes (28.), Csató (34.) Usvat (90.), illetve Baumgartner (58.)
    sárga lap: Korsós (2.), illetve Vasas (25.), Győri (76.)

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Csató, Vilotic, Hompoth - Fodor (Szalai T., 67.), Tóth B., Julinho, Usvat - Földes (Rob, 71.), Korsós (Sipeki, 82.)

Győr:
    Posza - Bognár, Győri, Bajusz, Vasas - Mracskó, Szanyó, Farkas, Rósa D. (Balla, 35.) - Baumgartner, Vayer

7. perc: Julinho átadását Földes Korsóshoz továbbította, aki a bal oldalról, 10 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).
    28. perc: Julinho remekül háromszögezett Usvattal, akinek középreadását Földes ballal, 3 m-ről vágta a kapu jobb oldalába (2-0).
    34. perc: Julinhótól indult a támadás, majd Korsós adott középre, és Csató 12 m-ről, Poszát megelőzve lőtt a kapu közepébe (3-0).
    58. perc: Mracskó átadásával Baumgartner kitűnően lépett ki a fehérvári védők között és 10 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (3-1).
    90. perc: Szalai T. vezette fel a labdát a jobb oldalon, az alapvonal közeléből ügyesen keresztbelőtt, és a jókor érkező Usvat 1 m-ről a kapu jobb oldalába kotorta a hazaiak negyedik gólját (4-1).

Az első félidőben a Videoton kitűnő támadójátékot produkált, jól használta ki a gólhelyzeteit, végül teljesen megérdemelten győzött közel két hónap után.