MATÁV Compaq-Sopron - Újpest FC 2 : 1 17:00

Matáv Compaq-Sopron - Újpest FC 2-1 (1-0)
    Sopron, 5000 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Salagean (20.), Somogyi (80.), illetve Galaschek (49.)
    sárga lap: Nagy T. (89.)

Sopron:
    Horváth T. - Vincze, Szabados (Horváth R., a szünetben), Tóth I. (Prazenica, 78.) - Orabinec, Tóth M., Somogyi, Salagean - Takács (Perger, 54.), Preisinger, Nagy T.

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Galaschek, Tamási, Szélesi (Deme, 84.) - Tokody (Pest, 35.), Kunzo, Dvéri, Lőw - Orescsuk, Terjék

20. perc: Salagean vezette fel a labdát a bal oldalon, mindenki beadást várt, de ő a 16-os sarkáról Bíró felett a hosszúsarokba ívelt (1-0).
    49. perc: Dvéri jobboldali szabadrúgását Galaschek 6 m-ről a jobb sarokba fejelte (1-1).
    80. perc: Nagy T. cselezgetett a 16-os bal oldalán, majd az alapvonalról pontosan gurított vissza Somogyihoz, aki 16 m-ről, jobbal a jobb alsó sarokba lőtt (2-1).

Jó iramú első félidő után a második játékrészben a Sopron kicsikarta a győzelmet.