Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Újpest FC 1 : 1 18:00

gólszerzők: Egressy (53., 11-esből), illetve Medgyesi (92.)
    sárga lap: Dobrjanszkij (67.), illetve Lőw (20.), Tokody (28.)

Zalahús-ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Balog, Udvari, Filó - Bonchis, Nagy L., Dobrjanszkij (Csóka 69.), Róth (Józsi 89.) - Waltner (Sabo 80.), Egressy

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Urbán, Tamási, Lőw - Tokody (Terjék 55.), Kunzo, Dvéri, Pető (Galaschek 27.) - Herczeg (Pest 65.), Orescsuk

53. perc: Kunzo buktatta Nagy Lajost a 16-oson belül, a megítélt 11-est Egressy a bal alsó sarokba lőtte (1-0).
    92. perc: Medgyesi vezette fel a labdát, a hátráló védők között mintegy 30 m-ről lövésre szánta el magát, labdája a meglepett Turi lába között vágódott a kapuba (1-1).

Az első félidőben nagyon gyenge játékot láthatott a szép számú közönség. Fordulás után, vezető góljukat követően alaposan feljavultak a hazaiak, több lehetőségük is adódott, de ezeket elhibázták. Az Újpest az utolsó pillanatokban szerencsés körülmények között egyenlített.