Győr, 8000 néző, V: Hanyecz
    gólszerzők: Kenesei (70.), illetve Lengyel (41.), Tököli (72.), Rósa H. (90.)
    sárga lap: Szanyó (33.), Kenesei (74.), Károlyi (89.), illetve Molnár (19.), Tököli (36.), Éger (78.)

Győri ETO:
    Posza - Böjte, Stark, Győri - Mracskó, Baumgartner, Farkas, Szanyó (Balla 75.), Vasas (Károlyi a szünetben) - Kenesei, Vayer (Rósa D. 55.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Szakos, Éger, Molnár - Szindjic (Rósa H. 50.), Ja:kl, Lengyel, Kiss, Penksa (Kóczián 81.) - Tököli, Nicsenko (Zavadszky 77.)

41. perc: Szakos ívelt középre a jobb oldalról, Lengyel pedig 7 m-ről a kapu bal oldalába fejelte a labdát (0-1).
    70. perc: Szanyó remek labdát adott Keneseinek, aki a kifutó Rabóczki felett 8 m-ről emelt a hálóba (1-1).
    72. perc: Dunaújvárosi szöglet után Tököli 5 m-ről a léc alá emelt (1-2).
    90. perc: Tököli lövését Posza kiütötte, a labda Rósa H. elé került, aki a kapuba lőtt (1-3).

Küzdelmes, közepes színvonalú mérkőzésen a Dunaferr jobb helyzetkihasználásának köszönheti győzelmét.