Videoton FC Fehérvár - Újpest FC 4 : 0 18:45

Székesfehérvár, 7000 néző, V: Dubraviczky
    gólszerzők: Németh (16.), Julinho (56., 11-esből, 70.), Csernijenko (89.)
    sárga lap: Tóth B. (7.), Julinho (30.), Usvat (41.), Fodor (84.), illetve Dvéri (8.), Kőhalmi (37.), Lőw (62.), Kunzo (90.)

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilotic - Usvat (Fodor, 83.), Szalai Cs. (Csató, 86.), Julinho, Tóth B., Németh - Rob (Csernijenko, 71.), Leo

Újpest:
    Bíró I. - Medgyesi, Urbán, Tamási (Pest K., 73.) - Kőhalmi (Kunzo, a szünetben), Korolovszky, Dvéri, Szélesi, Lőw - Herczeg, Terjék (Pető, 61.)

16. perc: Tóth B. jó érzékkel indította Robot, aki védőjéről lefordulva, 12 m-ről lőtt kapura. A labda Bíróról oldalra pattant, s Németh 8 m-ről az üres kapuba lőtt (1-0).
    27. perc: Julinho jobboldali beadását Rob 5 m-ről, szorongatott helyzetben pörgette kapura, pontosan Bíró kezébe.
    30. perc: Korolovszky saját térfelén elcsípett egy átadást, indította Herczeget, aki kapura tört, 16 m-ről, nagy helyzetben el akarta pörgetni a labdát a kimozduló Milinte mellett, a kapus azonban remek vetődéssel elcsípte a labdát.
    54. perc: Julinho remek cselekkel játszotta át az újpesti védőket, visszagurított labdáját Leo a kapu mellé lőtte.
    56. perc: Julinho átadásával Rob tört kapura, a 16-oson belül azonban Szélesi felvágta. A játékvezető büntetőt ítélt, Szélesi pedig piros lapot kapott. A 11-est Julinho értékesítette, Bírót becsapva a bal alsó sarokba lőtt (2-0).
    70. perc: Usvat átadását követően Julinho 15 m-ről Bíró felett a kapu közepébe emelt (3-0).
    89. perc: Csernijenko a 16-osról a kifutó Bíró mellett a kapu jobb oldalába gurított (4-0).

A Videoton minden csapatrészében jobbnak bizonyult ellenfelénél. Különösen Julinho - mezőnybeli játékával és góljaival - emelkedett ki társai közül.