Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Kispest-Honvéd FC 3 : 1 17:00

Zalahús-ZTE FC - Kispest-Honvéd 3-1 (1-0)
    gólszerzők: Egressy (22., 74.), Waltner (55.), illetve Plókai (84.)

ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Telek, Udvari, Filó - Bonchis, Nagy Cs. (Nagy L., 74.), Róth (Babati, 54.), Balog (Csóka 83.) - Waltner, Egressy

Kispest:
    Nota - Plókai, Lőrinc, Téger (Pasic, 80.), Müller - Füzi K., Kovács B., Pintér, Piroska - Torghelle (Szabó T., 61.), Sasu (Kiss P., 61.)

22. perc: Róth kényszerítőzött Egressyvel, utóbbi éles szögből, 8 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (1-0).
    55. perc: Egressy baloldali beadását Waltner 5 m-ről fejelte a jobb alsó sarokba (2-0).
    74. perc: Kocsárdi indította Waltnert a jobb oldalon, akinek beadását Egressy 10 m-ről, a kifutó Nota mellett a jobb alsó sarokba gurította (3-0).
    84. perc: A lesre játszó hazai védők közül Plókai kilépett és a kifutó Turi mellett a hosszú sarokba helyezett (3-1).

A ZTE mindössze a mérkőzés elején volt néhány percig "zavarban", ezután átvette a játék irányítását és főleg a második félidőben remekelt. A győzelme teljesen megérdemelt.