gólszerzők: Kabát (7., 18., 92.), Juhár (57.), Tiber (58.),
    sárga lap: Kabát (44.), Herczeg Cs. (54.), Kövesfalvi (81.), illetve Pető (15.), Orescsuk (45.), Kunzo (88.)

Vasas:
    Kövesfalvi - Mónos, Herczeg Cs., Juhár, Aranyos - Simek (Sowunmi, 71.), Zováth, Szili, Tóth N. (Zabos, 74.) - Tiber (Maróti, 90.), Kabát

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Urbán, Kunzo, Pető - Lőw, Kőhalmi, Dvéri, Korolovszky (Galaschek, 34.) - Orescsuk (Terjék, a szünetben), Pest (Herczeg M., 61.)

7. perc: Tóth N. az újpesti térfél közepéről megindult, a 16-oson belül Bíró kapus és a védők még közösen mentettek előle, de a kipattanó labdát Kabát 14 m-ről az üres kapuba helyezte (1-0).
    8. perc: Kőhalmi a jobb oldalon futott fel, visszagurított labdáját Dvéri 16 m-ről vágta a kapuba (1-1).
    18. perc: Kabát a 16-oson kívül kapura fordult, majd 17 m-ről a hosszúsarokba lőtt (2-1).
    45. perc: a Vasas kapujánál pattogott a labda, majd Orescsuk 7 m-es lövését hatalmas bravúrral ütötte ki Kövesfalvi.
    57. perc: Tóth N. jobboldali szöglete után Juhár fejelt a léc alá (3-1).
    58. perc: Szili ugratta ki a bal oldalon Tibert, aki 11 m-ről a hosszúsarokba helyezett (4-1).
    70. perc: Dvéri lövését követően a labda az egyik újpesti játékosról Galaschek elé pattant, aki közelről a kapuba lőtt (4-2).
    90. perc: a kezdőkörből Tiber fejelt a kiugró Sowunmi elé, a támadó végigszáguldott az újpesti térfélen, majd 15 m-ről a jobb alsó sarokba rúgta a labdát (5-2).
    92. perc: Kabát középen lépett ki, s 18 m-ről a kimozduló Bíró fölött a kapuba emelt (6-2).

A hatalmas eső miatt irreálisan mély talajon remek mérkőzést játszott a két fővárosi együttes. Az ötletesen és időnként nagy fölényben játszó Vasas megérdemelten győzött.