Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Debreceni VSC 3 : 2 17:00

2017.07.22, 10:53
    Zalaegerszeg, 2000. november 11., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, 2. forduló:

Zalahús-ZTE - Debrecen 3-2 (1-2)
    Zalaegerszeg, 7000 néző, V: Dubraviczky
    gólszerzők: Csóka (28.), Gliha (51.), Filó (89.), illetve Siklósi (30.), Flick (40.)
    kiállítva: Alekszics (63.)
    sárga lap: Waltner (14.), Róth (76.), Filó (89.), illetve Siklósi (19.), Bernáth (24.), Vadicska (32.), Böőr (58.)

Zalahús-ZTE:
    Bardi - Kocsárdi, Csóka, Balog, Filó - Bonchis, Nagy L. (Sabó 71.), Gaál, Róth (Babati 80.) - Waltner, Gliha

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Alekszics, Turján, Szatmári - Siklósi (Frida 82.), Vadicska, Flick, Böőr (Szabó II. 60.) - Kerekes, Bajzát (Hanák 70.)

28. perc: Róth jobboldali szögletét Csóka a jobb alsó sarokba fejelte (1-0).
    30. perc: Siklósi egy felívelt labdát az 5-ösön lekezelt, majd éles szögből a hosszú sarokba lőtt (1-1).
    40. perc: szögletrúgást követően a labda a ZTE védőiről Flick elé pattant, a debreceni játékos az 5-ösről biztosan lőtt a kapuba (1-2).
    51. perc: jobboldali hazai akció végén Kocsárdi remekül tálalt Gliha elé, aki előbb a kapufára fejelt, majd a kipattanó labdát a jobb sarokba lőtte (2-2).
    89. perc: Bonchis baloldali szögletét követően Filó 10 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (3-2).

A hazai csapat nagy elszántsággal futballozott, az idény legjobb játékát produkálva győzte le a szintén jó teljesítményt nyújtó debreceni csapatot.