Debreceni VSC - Vasas Danubius Hotels 1 : 2 17:15

gólszerzők: Kerekes (24., 11-esből), illetve Tiber (33., 72.)

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Alekszics, Turján, Szatmári - Siklósi (Szabó 59.), Vadicska, Flick, Hanák (Schmidt 70.) - Kerekes, Bajzát (Horváth 78.)

Vasas DH:
    Hajdu - Mónos, Zováth, Juhár, Tóth A. - Sowunmi, Pető, Szili, Zabos (Aranyos 65.) - Tiber (Simek 90.), Tóth N.

24. perc: egy bedobást követően Bajzát tört be a Vasas 16-osára, Zováth lerántotta, a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Kerekes a kapu közepébe rúgta (1-0).
    33. perc: baloldali begúrítás után Tiber 13 m-ről lőtt a bal sarokba (1-1).
    72. perc: Szili végzett el szabadrúgást a debreceni térfél jobb oldaláról, a kapura csavart labdát Fekete a léc alól ütötte szögletre. A baloldali beadásra a hazai kapus rosszul mozdult ki és Tiber közelről fejelt a kapuba (1-2).

Kiegyenlített küzdelemben a helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat megérdemelten győzött.